Skocz do zawartości

Polecane posty

1) Siema, nie wiem czy trzeba się przedstawiać ;) Michał, już niestety po szkole- 25lvl here :) Chciałem kupić lapka głównie do gier ale z moją znajomością technologii nic bym dobrego nie wybrał :) Wierzę, że pomożecie mi z tym problemem.
2) Sprzęt nie musi być z Windows'em ( i tak pakuje tam swojego). Nie będę używać linux'a :)
3) Hmm.. Matryca to conajmniej 15,6. Mile widziana jakaś 17-calówka :) Waga niema znaczenia.
4) Najlepiej SSD+HDD 256gb+1TB - chyba taki setup wystarczy :)
5) Chciałbym wydać max 3600zl na sprzęcik, fajnie jeśli się znajdzie coś tańszego :)
5b) Oby służył jak najdłużej :) Brak drugiego sprzętu, obecnego zamierzam sprzedać.
5c) Zamierzam kupić na początku czerwca :) Jade na urlopu do kraju i heja po sprzęt.
6) Jakość nie odgrywa jakieś nadrzędnej roli, tak samo jak praca na akumulatorze. Będzie używany do grania, powinien być dość wydajny :)
7) Chciałbym matryce matową, FHD. Szczerze, za bardzo nie ogarniam. Mile widziane podpowiedzi.

8) Raz na jakiś czas zostanie załadowany na auto i przewieziony ;) 80% czasu spędzi w jednym pokoju. Gwarancja miedzynarodowa mnie nie interesuje :)

9) Gry - wg schematu - duże wymagania + czasami największe ale bez WOW, nie gram na najwyższych ustawieniach. Chociaż będzie miło zagrać raz na jakiś czas  :)
10) Podstawowe programy, filmy muzyka, internet. Brak ogarniania filmów i wideo. Same podstawy.
11) Fajnie zobaczyć podświetlana klawiature, BT, WIFI (:D ), niezłe głośniki
12) Mam DELL'a, 2-3 letni staruszek, dobry sprzęt ale nie ogarnia wiekszości dobrych gier. Zero ograniczeń. Polecano mi  kartę GTX1050 Ti.
13) Mam tylko jeden model na oku: http://allegro.pl/lenovo-legion-y520-i5-8gb-256pci-1tb-fhd-gtx1050ti-i7294642296.html
14) Chyba brak.

No cóż to chyba wszystko... Wierzę, że pomożecie. Nie takie rzeczy ogarnialiście :)

Niektórzy nie polecają Lenovo...

Dzięki z góry za pomoc, Turowsky.

Sprzęt nie musi być z Windows'em ( i tak pakuje tam swojego)

Większość niestety jest z systemem np. Acery i Delle.

Zamierzam kupić na początku czerwca

Czyli mogę ci śmiało powiedzieć że laptopy które będziesz chciał kupić dopiero trafią teraz do sklepów. Więc napisz jak będziesz wyjeżdżał do Polski dopiero to wtedy ci podrzucę nowości.

Na tą chwilę pojawiły się dopiero Acer Aspire 7 (NX.H24EP.001)i5-8300H (procesor z Hyper-Threading jak obecne i7).

Mile widziana jakaś 17-calówka

Kosztem słabszej karty graficznej? A może lepiej dokupić monitor lub podłączyć pod TV?

HP Omen 15-ce010nw (2CQ97EA) + (mysz, klawiatura, plecak za 1 pln) jak wpierw załatwisz sobie voucher na 650zł, ale najlepsze są z matrycami IPS 120Hz ale tylko z 1060 Max-Q.

Warto kupić Lenovo, tyle, że bez dysku SSD? Słyszałem trochę niemiłe rzeczy o tej firmie :) Byłbym w stanie sam zamontować dysk SSD? 

Jednak pozostanę przy 15,6 cala :) Obecnie mam 15 cali i jest wystarczający. Przez 2 msc dużo może się zmienić cena-jakość(części)?

Przez 2 msc dużo może się zmienić cena-jakość(części)?

Dopiero wychodzą nowe modele na 2018 r - więc skoro kupujesz w czerwcu to będziesz już mógł wybierać z nowych modeli które dopiero trafią do sklepów, w tym pierwsze 6-rdzeniowe procesory (i7).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.