Skocz do zawartości

FxJ

Voucher HP promocyjny - dla wymieniających laptopa HP na nowy (cashback)

Polecane posty

Programu "HP Out of warranty voucher"

Kwoty zwrotu dla (konsumenckich) notebooków HP

• 200 PLN rabatu od ceny zakupu (z VAT) do 2499 PLN
  • 400 PLN rabatu od ceny zakupu (z VAT) od 2500 do 3999 PLN
  • 650 PLN rabatu od ceny zakupu (z VAT) powyżej 4000 PLN

Co trzeba przygotować

• Numer seryjny laptopa HP - naklejka znamionowa na spodzie laptopa.
    Spoiler

Dla nieporadnych - kogo spytać: znajomi, rodzina, koledzy, sąsiedzi, sprzedający na OLX i allegro, w komisach itd ... 

• Serie objęte tą promocją:Stream, Spectre, Pavilion, Omen, Envy, Chromebook, x360.
  • Modele z serii ProBook, EliteBook i inne biznesowe nie są objęte.
  • Laptop musi być już po zakończonym okresie gwarancyjnym.
  • Można zapytać kogoś z rodziny lub znajomych o udostępnienie nr. seryjnego.

Procedura

• Przed zakupem należy zadzwonić na infolinie techniczną HP 22-583-43-73, połączyć się z działem technicznym dla laptopów i przekazać że chce się kupić nowy laptopa, a od znajomego uzyskano informacje o programie "out of warranty voucher"
  • Zweryfikują podany nr seryjny pod kątem czy obejmuje go ten program.
  • Podajemy dane osoby na którą zostanie wystawiona faktura imienna oraz email na który zostanie wysłany link do rejestracji w programie
  • Laptop który kupujemy musi być nowy, z Polskiej dystrybucji od autoryzowanego sprzedawcy, kupowany na osobę prywatną i na firmę (jeżeli w nazwie firmy jest imię i nazwisko).
  • Po wypełnieniu wszystkiego zwrot zostanie przyznany na konto

Laptopy z procesorami Kaby Lake-H

Laptopy z procesorami Coffee Lake-H

Warunki ogólne programu - LINK

Warunki_ogólne_voucher_HP_regulamin.pdf

http://www.hppromocja.pl/kontakt

Kontakt do promocji „Voucher za zakup produktu HP”
[email protected]

Jeśli szukasz nowego laptopa napisz w tym dziale "Kupno laptopa, zakup notebooka, laptop do gier, porównanie modeli"

Napisałem do hp na facebook czy jest jakaś inna opcja dostania go oprócz infolinii na którą nie mogę się dodzwonić i mi odpisali że ta promocja już nie obowiązuje.

7 minut temu, mankut14 napisał:

Napisałem do hp na facebook czy jest jakaś inna opcja dostania go oprócz infolinii na którą nie mogę się dodzwonić i mi odpisali że ta promocja już nie obowiązuje.

Parę tygodni temu też ktoś pisał na facebooku i też tak samo mu odpowiedzili, dzwoń lub jakoś ogranij elektronicznie przez formularz(ktoś na grupie fb pisał, że można)

Cześć.  

Według regulaminu hp w sprawie voucherow.  Numer seryjny musi być z tego samego typu co kupuje? Chcę kupić Omena to i od Omena muszę mieć kod? 

Tak jak jest w regulaminie programu, musisz mieć SN z serii objętych promocja (wyszczególnione u góry).

Dnia 19.11.2017 o 16:00, FxJ napisał:

Tak jak jest w regulaminie programu, musisz mieć SN z serii objętych promocja (wyszczególnione u góry).

Voucher to tak naprawdę kasa na moje konto?

2. W ramach programu "HP Out of warranty voucher" Uczestnicy, którzy kupili Produkt HP objęty programem, mają
prawo ubiegać się o zwrot gotówki zgodnie ze specyfikacją Kwalifikujące się produkty HP (w załączniku A niniejszego
dokumentu). 

To zwrot (taki cashback) który jest dokonywany przez przelew bankowy.

Dnia 24.11.2017 o 10:55, FxJ napisał:

To zwrot (taki cashback) który jest dokonywany przez przelew bankowy.

czyli muszę najpierw kupić i dopiero dostaję zwrot? 

7 godzin temu, skalads92 napisał:

najpierw zalatw sobie voucher

no tylko nawet jak załatwię to muszę mieć 4300 zł żeby kupić lapka takiego jak chce. chyba sobie to odpuszczę.

dzięki

Dnia 11/19/2017 o 16:00, FxJ napisał:

Czyli koniec końców mogę mieć SN jakiegoś starego Pavilona jeśli chcę kupić OMENA?  I czy dobrze zrozumiałem, że zwrot jest dopiero po dostarczeniu dowodu zakupu nowego laptopa? 

36 minut temu, FxJ napisał:

Tak, zwrot przelewają na konto.

Można pełnymi zdaniami? Bo nadal jestem pewien jaka jest odpowiedź na moje pytania :) 

26. Płatność zostanie przekazana w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Uczestnika podczas
rejestracji.
Płatność może być dokonana tylko na rachunek bankowy w kraju, w którym Uczestnik wziął udział w Programie.
Niezależnie od sytuacji nie będą wystawiane czeki.

Tak lepiej :rolleyes:?

Ja kupowałem Omena na firmę z voucherem. Najpierw dzwonisz i ogarniasz sobie voucher, jak go dostaniesz to kupujesz lapka na firmę i odliczasz VAT od całej ceny laptopa, a potem zwrot trzeba wpisać jako dochód. Ogólnie powinna księgowa wiedzieć co robić. A jeszcze btw gwarancja jest normalnie 2 lata na firmę również. Więc ogólnie można kupić z voucherem na firmę, a jak są wątpliwości jakieś to najlepiej dzwonić do hp albo do księgowej. :)

Uważajcie na wystawiane na allegro przez takie różne dziwne sklepy :turned:

osoby które biorą udział w tym programie z voucherem mają po zakupie laptopa 30% rabat na infolinii na wydłużenie gwarancji do lat trzech

Dodatkowe info.

załatwiałem dziś voucher, nie mając numeru seryjnego z laptopa. Użyłem więc z drukarki laserowej hp. Za pierwszym podejściem gościu mówi, że się nie da, musi być numer seryjny  laptopa do celów konsumenckich, podziękowałem. Dzwonie po raz drugi mówie, że mam numer seryjny drukarki , gościu poprosił - poszedł sprawdzić i w drodze wyjątku uznał voucher :D

• Like 1

Jak wygląda sprawa vouchera i zwrotu w przypadku brania hp omen na raty w rtv euro?

Witam

Ile  czekaliście na emaila z voucherem .Ja wczoraj dzwoniłem około godziny 13:00 dziś  po ponad 24h dalej nic nie mam na emailu.Czekać cierpliwie czy dzwonić ponownie ?

Hej, zastanawiam się nad jednym - przecież oni dobrze wiedzą, że nr seryjny sobie można ogarnąć zewsząd i większość os. prawdopodobnie tak robi, więc dostają zwrot nawet 650 zł za to, że np. pierwszy raz kupują HP. Jaka jest logika tego marketingu? To, że mają przynajmniej więcej szans, że ktoś wgl kupi HP dzięki temu zamiast Della/Lenovo/Acera itp.?

Wgl jak kwestia prawna tego ww.? Skąd pewność, że potem nie będzie problemów jakichś, gdy się poda nr seryjny z czyjegoś sprzętu i będą chcieli np. potwierdzenie, że ten sprzęt rzeczywiście jest nasz, a nie czyjś?

Spoko, nie jestem bagietą :D! Tylko takie pytania sobie zadaję, hehe :D.

@mari133 najpierw załatw voucher a zwrot i tak dostaniesz na konto, jaki kod producenta?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.