Skocz do zawartości

Polecane posty

Cześć, szukam laptopa, który nadałby się do edycji wideo. Nie jestem profesjonalistą. Budżet niestety skromny jak na taki sprzęt - 3500zł. Wiem, że stacjonarka byłaby lepsza, ale niestety potrzebuje sprzętu mobilnego. Jak na razie wpadły mi w oko dwa modele Della, ale chętnie przyjmę wszystkie rady i propozycje :)

1) dziewczyna, 22
2) Windows 10 
3)  / 13,3”-14,x"  lub  15,4"- 15,6” / 
4)  SSD nie zależy mi na napędzie DVD
5 a) max do 3500 zł Tylko nowe lub powystawowe (outlety, zwroty, recertyfikowane/odnowione). sam laptop  w cenie ma się znaleźć 

5 b) Jak długo zamierzasz go używać - min 3 lata  brak innych komputerów

5 c jak najszybciej lub w ciągu 1 miesiąca
6) oczekujesz najwyższej wydajności procesor/grafika w tej cenie, obudowa aluminiowa srebrna była by dodatkowym plusem ale nie jest to dla mnie najważniejsze
7) rozdzielczość matrycy (1920), mam zewnętrzny monitor - HDMI
8) dom biurko - łóżko czasem będzie przenoszony Tylko w Polsce

10) Programy 

-> programy do edycji wideo aktualnie pracowałam na adobe premiere i sony vegas amatorsko

■ praca na studia: prezentacje i office

■ przeglądanie internetu
12) Na pewno nie lenovo, asus raczej też nie
13) Aktualnie rozpatrywane modele 
http://allegro.pl/dell-inspiron-5577-i5hq-8gb-ssd-gtx1050-4gb-fhd-10-i7140930784.html
http://allegro.pl/dell-inspiron-5570-i5-8250u-8gb-256ssd-amd4gb-w10-i7270180005.html

Na pewno nie lenovo, asus raczej też nie

Które serie?

Laptop do edycji wideo

Unikaj więc procesorów U jak i5-8250U - te nie utrzymują wysokiego taktowania pod dłuższym taktowaniem niż kilka minut.

DELL INSPIRON 5577

Mają słabe matryce, ale można je łatwo wymienić ale w tej cenie jakiś czas temu można je było dostać nowe w tej cenie a nie z programów renew.

O ile sam wygląd cię nie odstraszy:

HP Omen 15-ce010nw (2CQ97EA) + (mysz, klawiatura, plecak za 1 pln) + opcja załatwienia vouchera na 650zł
Te gratisy producenta możesz sprzedać na OLX i kupić za nie dysk SSD NVMe np. ADATA SX8000 128GB lub Corsair MP500 120GB.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się