Skocz do zawartości

FxJ

Amso.pl - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opinie o sklepie Amso.pl

Strony:

Konta allegro:

Fanpage:

Jeśli szukasz nowego laptopa napisz w tym dziale "Kupno laptopa, zakup notebooka, laptop do gier, porównanie modeli"

Edytowane przez FxJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę pochwalić polecaną firmę amso.pl, kontakt super, możliwość zapłacenia na miejscu, pomijając allegro. Szybka dostawa i bezproblemowy odbiór. Nawet dostałem jednostkę z lepszym/nowszym procesorem.

W komplecie dostałem naklejki spolszczające klawiaturę, kilku naklejek brakowało, ale nie ma problemu bo sprzedawca udostępnia brakujące.

Edytowane przez FxJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Profesjonalna obsługa ze strony amso.pl Rozmowa telefoniczna ze sprzedawcą, który naprawdę zna się na rzeczy. Ostatecznie kupiłem do swojego biura kilka sprzętów, jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Znam AMSO  od 5 lat, mają chyba największy wybór laptopów poleasingowych w Polsce a do tego to jak oni piszą że jest w klasie  A- (z wadami ), to sprzęt  wygląda jak nowy.  Nie zaryzykowałbym więcej szrotu sprzedawanego na allegro od firemek opisujących notebooki epitetami "igła"  lub "idealny", a dostajesz pół - złoma. Kupuję w AMSO.PL  Prosto i Przyjemnie!

ps. 
no i  szef nie suszy mi głowy że przepłacam:)

Edytowane przez lothar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi