Jump to content
  • Sign Up
mateuszbuda

Laptop do internetu 2500zl

Recommended Posts

Hej, ponawiam swoje pytanie bo wydaje mi sie, ze polesingowy moge dorwac Lepszy. Wazne zeby mial te ok 15cali

[1] Mezczyna 25+
[2] Fajnie gdyby był wgrany Windows
[3] 15,4"- 15,6 waga w sumie bez znaczenia
[4] bez znaczenia
[5] max 2500, sam laptop, moze byc "poleasingowy"
[5 b] Zamierzm uzywac go 3-5lat, bedzie to moj laptop główny, mam tez drugi, tanszy
[5 c] do konca roku
[6] wyglad i dlugosc pracy bez znaczenia, tylko wydajnosc
[7] 1366, na reszcie sie nie znam 
[8] Tylko Polska, na biurku
[9] raczej nie bede gral ale jakby uda┼éo si─Ö odpalic kiedy┼Ť Warhammer Total War, Hearts of Iron IV albo Graviteam Tactics Mius Front (nawet na srednich) byloby spoko
[10] na ten moment nic
[11] 
[12] do tej pory mialem tego Lenovo B50-45 i nawet dawal rade ale juz jest zbyt wolny
[13]
[14]

a kt├│ry Thinkpad? ­čśä┬ái posluzy mi taki uzywany z 5 lat? w sumie faza na gry mi przesz┼éa, wiec potrzebuje laptopa do "codziennego" uzytku

6 godzin temu, mateuszbuda napisał:

a kt├│ry Thinkpad? ­čśä┬ái posluzy mi taki uzywany z 5 lat? w sumie faza na gry mi przesz┼éa, wiec potrzebuje laptopa do "codziennego" uzytku

nie wiem, pode┼Ťlij jakie znalaz┼ée┼Ť, a powiem ci kt├│ry ma najbardziej sensu.

W ┼╝adnym razie nic z matryc─ů 1366px - jak przy tej w og├│le z internetu czy YouTube korzysta─ç,┬ájedynie FullHD - 1920x1080.

Mo┼╝esz poszuka─ç np.:

- Dell Latitude 5580 i5-7440HQ z 930MX / 940MX

- Dell Inspiron 7577 z GTX 1050-1060

Dzieki za odpowiedz. Sprawdzi┼éem oba laptopy i ich ceny zaczynaj─ů sie niestety┬áod 2800z┼é

Chcialbym sie zmiescic w 2500

Na razie to zamkni─Öte granice, braki dostaw z Niemiec itp. To raczej do poszukania bo i tak sporo dro┼╝sze s─ů poleasingowe laptopy obecnie (nauka zdalna i ka┼╝dy dzieciak potrzebuje).

Wiadomo kiedy z tymi dostawami cos sie ruszy? Praca na moim rz─Öchu jest coraz bardziej frustruj─ůca i chcia┼éem w okolicach black friday juz cos kupic ;/

i7-4710MQ - to 2014 r. jednak szuka┼ébym czego┼Ť nowszego z poleasingowych.

Znalaz┼éem jedn─ů ciekaw─ů ofert─Ö.

MSI GL63 8RC-201PL i7-8750H 8GB - 2200,00 zł (data zakupu 21-06-2019),  tyle że bez dysków ale jest opcja dokupienia SSD.

"Klawiatura po zalaniu wod─ů, nie wszystkie przyciski dzia┼éaj─ů, pod┼Ťwietlenie dzia┼éa.

GL 63 8RC-201PL" ;/

My┼Ťlisz ┼╝eby na razie si─Ö wsztrzyma─ç do czasu a┼╝ sytuacja na rynku si─Ö unormuje?

Unormowa─ç si─Ö mo┼╝e dopiero po zaszczepieniu wi─Ökszo┼Ťci spo┼éecze┼ästwa.

https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-Quadro-K2100M.98900.0.html

W grach no nie daje rady, chyba ┼╝e sobie opu┼Ťcisz albo do┼éo┼╝ysz do nowego laptopa z GTX 1650┬á(por├│wnanie)┬ánp .na raty.

I tak czasem będziesz chciał się zrelaksować, a przy tv obecnie nie warto czasu marnować.

W sensie z tymi grami jest ten problem, ze kiedy┼Ť by┼éem od nich uzalezniony i swiadomie przesta┼éem grac. Chyba z automatu napisa┼éem o tych grach, co nie zmienia faktu, ze nie mam tak naprawde ochoty do nich wracac. Relaksuje mnie sport :D

Tak┼╝e jakby da┼éo si─Ö co┼Ť znale┼║─ç do tych 2500 tylko do zastosowa┼ä biurowych/codziennych/studenckich by┼éoby super. W sumie mo┼╝e te┼╝ by─ç ewentualnie n├│wka je┼Ťli na poleasingowym rynku jest taka posucha. Przekatna te 15 cali + system operacyjny i powinno byc ok

Latitude 5480 niestety 14,x" ale 5580 powinny si─Ö znale┼║─ç, po prostu za du┼╝y popyt a niewielu wie ┼╝e 14-tki s─ů lepsze i to samo mo┼╝na na nich zrobi─ç, chyba ┼╝e klawiatura numeryczna dla kogo┼Ť jest niezb─Ödna i nie mo┼╝e bez niej rzy─ç.