Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

1) M臋偶czyzna, 21 lat

2) Nie musi posiada膰 systemu.

3) Najlepiej 15,6

4) Zale偶y mi na du偶ej pami臋ci SSD. Mam w planach dokupi膰 osobno dysk聽2TB M.2 PCIe x4.

5a) W okolicach 5000z艂. Najlepiej oko艂o 4000z艂 bez dysku, 偶ebym m贸g艂 si臋 zmie艣ci膰 w bud偶ecie kupuj膮c sw贸j dodatkowy dysk.

5b)聽Chcia艂bym go u偶ywa膰 najlepiej聽kilka聽lat.

5c) Im szybciej tym lepiej.

6) Najbardziej zale偶y mi na tym, 偶eby laptop by艂 wydajny i cichy. Mi艂o jakby bateria trzyma艂a d艂u偶ej ni偶 3/4 godziny.

7) W przysz艂ym roku zamierzam dokupi膰 ultrapanoramiczny monitor 21:9.

8(聽B臋d臋 go u偶ywa艂 w domu oraz w pracy ( kierowca zawodowy).

9)聽Nie b臋d臋 u偶ywa艂 laptopa do gier kompletnie. Od tego b臋dzie nowa konsola.

10)聽Program AutoCAD, Visual Studio,聽聽Pakiet Microsoft Office, Internet, ewentualnie jakie艣 stare gry.

11)聽Zale偶y mi na tym, 偶eby by艂 jak najcichszy podczas pracy.聽

Zastanawiam si臋 nad :

聽 聽 聽 聽 聽 聽聽W MediaExpert ten laptop jest razem z plecakiem oraz Smartwatch Watch GT 2 w prezencie, co jest do艣膰 kusz膮ce聽

聽 聽 聽 聽 聽 聽 Tylko nie wiem czy jest mo偶liwo艣膰聽zamontowania w nim SSD 2TB pod PCIe x4

聽 聽 聽 聽 聽 聽 Tutaj r贸wnie偶 nie wiem czy jest mo偶liwo艣膰 zamontowania tak du偶ego dysku

聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽Konsultowa艂em si臋 z Lenovo i powiedzieli, 偶e jest mo偶liwo艣膰 monta偶u聽2TB M.2 PCIe x4 w Legionie 5

Matebook nie ma mo偶liwo艣ci dorzucenia dodatkowego dysku. Co do della r贸wnie偶 nie wiem czy ten dysk b臋dzie do niego pasowa艂. Mo偶e r贸wnie偶 skonsultuj si臋 bezpo艣rednio z firm膮 Dell? Co do Legiona to jest to dobry model, nie jest jaki艣 g艂o艣ny szczeg贸lnie nie powinien by膰 w tych programach co wymieni艂e艣. Matryc臋 ma dobr膮, sama jako艣膰 wykonania r贸wnie偶. Wygodnie si臋 na nim pracuje i my艣l臋, 偶e b臋dzie to dobry wyb贸r.

• Like 1