Jump to content
  • Sign Up
NoBell007

Poważny problem z dyskiem ssd liteon

Recommended Posts

Witam mam taki problem z dyskiem ssd

Histroia problemu

Przenosiłem dane z dysku HDD na dysk ssd liteon w pewniej chwili komputer się zaciął myszka nie działała no nic nie działało to postanowiłem odłączyć komputer od zasilania i tak zrobiłem odłączyłem kabel i podłączyłem włączyłem komputer system w ogóle się nie ładował. Podjąłem próbę instalacji na nowy system windows 10 nie miałem ważnych to chciałem instalować na nowo. Gdy byłem już w instalatorze windowsa był moment do wybrania dysku na którym miał być zainstalowany system zobaczyłem , że dysk na którym był zainstalowany system jest pusty. Podjąłem próbę instalacji systemu na tym dysku w ogóle nie dało rady go zainstalować. Podłączyłem dysk ssd do drugiego komputera dysku nie było widać w Ten Komputer wszedłem zatem w zarządzanie dyskami i tam było widać ten dysk ale trzeba było go zainicjować przy tej próbie wyskoczył taki komunikat "Nie można wykonać żądania z powodu błędu urządzenia we/wy".

Czy jest jakiś tu specjalista na tym forum który może miał podobny problem i pomoże mi z próbą naprawy tego dysku ? 🙂

Zobacz czy go wykrywa.

Cytat

na dysk ssd liteon

A model? Bo to tak jak napisać czary samochód BMW.

Ale skoro jest wykrywany i wg. stanu OK to powinien się uruchomić.

Ewentualnie puścić z pendriva z Windows 10 polecenie CHKDSK.