Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Polecane posty

[1] Kobieta, 22 lata

[2] tak

[3] 15,6

[4] ssd + hd ewentualnie

[5a] 3000, ale jakby był jakiś bardzo bardzo dobry to mogę dać 3200, nowy

[5b] jedyny laptop, laptop do wszystkiego

[5c] jak najszybciej do 1 miesiąca, mogę poczekać na jakąś korzystną promocję tak żebym zmieściła się w przedziale cenowym

[6] wytrzymała konstrukcja, wytrzymała bateria, dobry procesor, grafika ogólnie żeby wszystko było super jakości

[7] bez monitora zewnętrznego

[8] dom,uczelnia/praca, biurko, łóżko

[9] duże wymagania

[10] programy uczelniane m.in. AutoCAD, programy biurowe office, filmy i seriale, steam, internet, YouTube, muzyka ( wszystko używane w podobnej proporcji)

[11]

[12]

[13]

[14] praca na laptopie cały czas, w przeglądarce dużo zakładek i otwartych okienek chodzi o to żeby się nie zwieszał i miał płynne przejścia; kilka na raz otwartych programów; żeby się nie zwieszał podczas grania i nie grzał za bardzo, laptop ma działać dobrze przez wiele lat

REKLAMA WIDOCZNA TYLKO DLA GOŚCI | ADS VISIBLE ONLY FOR GUESTS

Cytat

w przeglądarce dużo zakładek i otwartych okienek chodzi o to żeby się nie zwieszał i miał płynne przejścia

2x8GB RAM będzie wymagane.

Przeczytaj ten temat.

HP Pavilion 15 i5-8265U/16GB/256/Win10 MX150 IPS za 3449 zł i zwrot 400zł jak załatwisz voucher. Można dołożyć kolejny dysk ale trzeba kupić ramkę do zamontwania dysku (HDD lub SSD w formacie 2,5").

Cytat

[9] duże wymagania

Podaj konkretnie jakie gry i na jakich detalach, od 3000zł w górę zaczynają się laptopy z GTX 1050, a ta jest 2x wydajniejsza od MX150.

test_grafiki_latopy.PNG

Gry to m.in. the sims 4, fifa 4, League of Legends, symulatory, survivale  jakieś na steamie, konkretnie nie mogę wymienić bo to nie ja będę grać. Jest możliwość zakupu tego laptopa w wersji czarnej? 

Do 21 kwietnia na x-kom jest promocja wielkanocna z całkiem dobrymi cenami na laptopy: 

https://promocje.x-kom.pl/wielkanocne-okazje?filtry=81_kategoria[946]&sortowanie=priceAsc

To co proponowałbym: 

Jak widzisz oba modele mają taką samą specyfikację:

- wydajny procesor i5-8300H (wysokonapięciowy) 

- 8 GB RAM i możliwość rozbudowy do 16 GB w przyszłości

- dwa dyski SSD+HDD 

- system Windows 

- karta graficzna GTX1050 4 GB

Różnica jest w: 

- wykonanie - droższy ma lepsze wykonanie, jest lepiej spasowany 

- chłodzenie - droższy ma wydajniejsze chłodzenie, Y530 to najnowsza seria gamingowa od Lenovo

- serwis - droższy to najnowszy laptop gamingowy i posiada dużo lepsze warunki gwarancyjne 

- matryca - droższy posiada matrycę IPS z wąskimi ramkami i lepszymi kolorami 

Promocję wypatrzyłem u nich w piątek i ilość sztuk jest ograniczona. Te ceny są dobre i są dostępne standardowo do wyprzedania lub 21 kwietnia. 

W tej chwili chyba ciężko o lepszy wybór 🙂

Cytat

a co Pan myśli o tym?

Typowa tandeta pod markety, słaba matryca, bateria o małej pojemności, niska jakość, słabiutkie dyski SSD M.2, chłodzenie o połowe słabsze.

Ogólnie przy Pavilionie 15 Late-2018 wypada jak zabawka 😄

Ideapad 330-15 - tych też nie mogę polecić bo ma 4GB RAM wlutowane + słaba matryca.

Cytat

- 8 GB RAM i możliwość rozbudowy do 16 GB w przyszłości

Nie w obu 😉

Lenovo Legion Y530-15 z dołożonym dyskiem 240GB i czystym systemem Windows 10 (bez zbędnych programów od partnerów Leonvo) za 3400zł jak najbardziej ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się