Skocz do zawartości

xvert

1440p 144hz 1500zl gry i filmy

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów

Po weekendzie chciałbym kupić monitor do gier i filmów

Celuję w 1440p i 144hz, najchętniej VA w budżecie do 1500zł, freesync też mile widziany

Znalazłem ostatnio Samsunga C27jg50 w promocji za ~1250zl w mediamarkt, niestety mało jest testów w internecie, znalazłem tylko jeden na rosyjskiej stronie, może ktoś posiada? 

Może macie inne modele do polecenia?

Na codzień w pracy korzystam z 22' FHD delli i jakichś va benq ale też z Samsunga c27hg70 i z niego mi się najfajniej korzysta ale jest za drogi dla mnie. 

Mój komputer:

Rtx 2060 mocne OC

Ryzen 5 2600 stock

16gb ramu

Gram w sporo fpsów (Cs, bf-y itp) ale też w spokojniejsze gry typu wiedźmin, dlatego wydaje mi się że w fpsach rozsądnie będzie zejść do 1080p żeby mieć więcej fpsów a w singlowych korzystać z 1440p dla widoczków.

REKLAMA WIDOCZNA TYLKO DLA GOŚCI | ADS VISIBLE ONLY FOR GUESTS

Matryca TN przekreśla dla mnie tego Acera bo często oglądam filmy i na takiej matrycy jest to męczarnia.

W grach multi będę zmniejszał i tak rozdzielczość do 1080p albo detale na low żeby mieć jak najwięcej fpsów albo lepszą widoczność w takim pubg.

Chciałbym też rozmiar 27' lub więcej bo lepiej się ogląda filmy a w takim rozmiarze fhd nie ma sensu, dlatego celuje w 1440p.

A nie możesz kupić TV oddzielnie i powiesić na ścianie a do grania 24" 144Hz?

MSI Optix MPG27CQ dopiero się wyróżnia z monitorów z matrycami VA.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się