Skocz do zawartości

aeroxx9

[600-800zł] Urządzenie wielofunkcyjne do biura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam urządzenia wielofunkcyjnego do biura do 800zł. Głównie chodzi mi o drukarkę laserową z tanim tuszem. (dlatego za drukarkę wolę więcej przeznaczyć).

Musi być w miarę cicha, nie za duża, laserowa, opcja skanowania, wifi, system drukowania z dwóch stron (automatyczny?) i oczywiście prosta w obsłudze, jak najmniej awaryjna 

Myślałem o Brother MFC L2712DW.  Tylko że w tej drukarce jest faks a mi w sumie nie jest potrzebny bo pewnie tylko dodatkowo powiększa urządzenie.

Co sądzicie o tym urządzeniu?

Pozdrawiam 

Edytowane przez FxJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

system drukowania z dwóch stron (automatyczny?)

Duplex musi mieć

Cytat

w tej drukarce jest faks

DCP-L2532DW

MFC-L2712DW

Xerox WorkCentre 3225 - tyle że to to stary model i nadal bardzo drogie u nas. Więc możesz zostać przy Brotherze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brother to najlepszy kierunek tutaj, model Brother MFCL2712DWAP1 to optymalna opcja 3w1 - ma duplex (automatyczny), WiFi, działa jak należy, bez problemu współpracuje z zamiennikami. Toner zapewniający wydajność ok. 3000 stron kupisz do 150 zł bez większego problemu.

Edytowane przez FxJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi