Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie.

Ostatnim czasem postanowiłem uruchomic i ulepszyc starego PC - Dell OptiPlex 790 dt

Wymieniłem w nim dysk na SSD, dokupiłem RAMU (obecnie jest 8 GB), jest w nim zasilacz 250W oraz procesor Intel Core i3-2010 3.3GHz.

Niestety ostatnią rzeczą jaką pomyślałem o ulepszeniu byla karta graficzna. Mój błąd wynikał z tego że na płycie głównej żadnej nie ma. Dlatego też o niej totalnie zapomniałem.

Z racji że jest to bardzo wąska i niska jednostka mam problem z doborem jakiejkolwiek karty. Pod ręką miałem jedynie Gainward GF9400GT 510M DDR2 128 bit. Okazało się że jest zbyt "wysoka", to uniemożliwiło mi jej instalację. W głowę się bije i rozważam jaka karta się tam zmieści.

Czy doświadczeni forumowicze pomogą w znalezieniu kompatybilnej karty? Może być używana. Istotą jest zdecydowanie niska cena. Nie potrzebuję nowoczesnych kart graficznych.

W załączniku dodaje zdjęcie tyłu jednostki w celu uświadomienia powagi sytuacji.

Pozdrawiam

Bez tytułu.jpg

REKLAMA WIDOCZNA TYLKO DLA GOŚCI | ADS VISIBLE ONLY FOR GUESTS

Wrzucam jeszcze zdjęcie wyżej wymienionej karty graficznej oraz tylnego wyjścia na złącza. Karta kilka cm za wysoka.

Bez tytułu1.jpg

Cytat

Niestety ostatnią rzeczą jaką pomyślałem o ulepszeniu byla karta graficzna. Mój błąd wynikał z tego że na płycie głównej żadnej nie ma.

A będzie ci w ogóle potrzebne? do czego chcesz jej użyć (gry)?

Głównie do CADa, ale przyznam że w wolnych weekendach lubię w coś pograć. Chyba jak każdy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się