Jump to content
  • Sign Up
dawid1302

Smartfon do 500-600 z艂

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam si臋 nad zakupem smartfona. Nie do ko艅ca wiem czym si臋 kierowa膰. Chce wyda膰 max 600 z艂. pami臋膰 wbudowana najlepiej 16/32 ram 3 . Aparat nie musi by膰 cudowny. Zwyk艂e zdj臋cia mi wystarcz膮, g艂贸wnie chodzi mi o nie zamulanie smartfona, rozmiar 5,5' w g贸r臋

nie gram w gry, tylko przegl膮danie internetu, facebook, messenger. Ma p艂ynnie dzia艂a膰, bateria te偶 niech troch臋 potrzyma.. ? ten mdoel kt贸ry poda艂e艣 ciekawy.. a z marek typu xiaomi polecasz co艣?

Dok艂adnie Xiaomi Redmi Note 5 4/64 - poluj na okazje nowy/u偶ywany w BDB stanie. Masz wtedy wydajno艣膰 i jako艣膰 w jednym.聽

A ja uwa偶am, 偶e warto inwestowa膰 w topowe flagowce, jak np Samsung Galaxy S10e - smartfon, kt贸ry wystarczy na d艂ugie lata. Czy potrzeba czego艣 wi臋cej?聽

go艣膰 pisze, 偶e ma na wydaje ko艂o 600z艂 a Ty mu m贸wisz o telefonie za ponad 2k? wiadomo, 偶e flagowce s膮 najlepsze, ale nie dla ka偶dego, potrzebne

Dnia 5.05.2019 o 12:55, sigurdsoon napisa艂:

A ja uwa偶am, 偶e warto inwestowa膰 w topowe flagowce, jak np Samsung Galaxy S10e - smartfon, kt贸ry wystarczy na d艂ugie lata. Czy potrzeba czego艣 wi臋cej?聽

Na d艂ugie lata z androidem, kt贸ry powoli zacznie zwalnia膰 i po 2/3 latach wraz ze zu偶yciem baterii telefon dzia艂a podobnie do debiutanta za nieca艂y tysi膮c.

MOTOROLA Moto E6 Plus 4/64GB Szary聽- 498 z艂

XIAOMI Redmi 8 3/32GB Niebieski聽- 599 z艂

Motorolla w ni偶szej cenie oferuje wi臋cej ramu i wbudowane pami臋ci oraz szybszy procesor - chocia偶 tutaj podchodzi艂bym do tego sceptycznie po ostatnie aferze gdzie mediatek podkr臋ca艂 swoje procesory do benchmark贸w, jednak dalej b臋dzie si臋 nadawa艂 w tej cenie.

Xiaomi wi臋kszy wy艣wietlacz聽mniej ramu i wbudowanej pami臋ci - t膮 mo偶esz rozszerzy膰 kart膮 pami臋ci oraz bateria wi臋ksza o 2000 mAh.