Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

1. Student 
2. Bez systemu 
3. 15-17
4. Najlepiej z SSD ale mogę dokupić później ewentualnie
5a. do 5000 max z ssd 
5b. 3 lata
5c. tydzień-dwa 
6. Nie
7. FULL HD
8. Dom 
9. Dobrze jak by obsługiwał najnowsze tytuły im wiecej FPS tym lepiej ale będzie podłaczony do Monitora FULLHD 75 HZ

Cytat

3. 15-17

8. Dom 

Czyli bardziej 17" ?

Cytat

będzie podłaczony do Monitora FULLHD 75 HZ

Celujesz w matryce 120-144Hz?

Cytat

5c. tydzień-dwa 

DO miesiąca czasu powinny się pojawić już jakieś modele z GTX 1160/1160Ti.

MSI GV62 i7-8750H/8GB/1TB GTX1060 IPS ale do tego od razu zakup podstawki chłodzącej i undervolting procesora a nawet wymiana pasty  termoprzewodzącej., inaczej będzie głośny.

OUTLET MSI GP63 i7-8750H 16GB 256+1TB GTX1060 ogólnie najlepiej od MSI kupić model z wyższej serii z lepszym chłodzeniem jak GPxx/GExx.

Wsumie to czy 15 czy 17 każda będzie ok 

Nie potrzebuje takiej matrycy bo chyba ta 1060 to nie jest na tyle mocna

MSI GV62 i7-8750H/8GB/1TB GTX1060 IPS wyrwałem takiego laptopa za 3999 na outlecie z lekkim obtarciem na klapie to z jakimś SSD wyjdzie mi 4300 czy będzie aż tak duża różnica w temperaturze odnośnie tego Msi GP ? NO i w nim bym juz mial i ssd i 16 ramu także już dosyć ciekawa opcja .

Mam tego MSI GV62 i7-8750H/8GB/1TB GTX1060 IPS  dziś od rana i testuje go wiedźminem  to grafika utrzymuje około 75 stopni a  procek na podstawce i po undervoltingu -0,100v wacha się w nowigradzie do 86 do 80 czy w modelu MSI GP63 i7-8750H 16GB 256+1TB GTX1060 mogę liczyć na lepsze temperatury ? I czy on ma może lepsze głośniki bo ten GV po  Lenovo y50-70 to średnie ? I pracuje trochę jak mały odrzutowiec ale za ta wydajność powiedzmy jest ok ? . Bo tego GV z SSD będę miał za powiedzmy 4300 zł a tamten (OUTLET MSI GP63 i7-8750H 16GB 256+1TB GTX1060) za 5100 tez z outletu i nie wiem którego ostatecznie wziąć bo wyjdzie mi aż 800 zł różnicy ? Czy aż tyle warto dołożyć a różniły by się po samych podzespołach tylko ramem ?

Cytat

mogę liczyć na lepsze temperatury ?

Cichszą prace i niższą temperaturę trochę.

Ten na allegro już sprzedany.

Bo ja go zamówiłem ? I nie wiem czy oddać tego GV i wziąć GP ehh dylematy ? ale tego GV jak doposaże tak samo jak jest ten GE to wyjdzie różnica 500 zł