Skocz do zawartości

sg3dg6v

Laptop poleasingowy, podejrzana oferta

Anulować?  

1. 1. Anulować?

• Tak
      0
    • Nie
      0
  2. 2. Poleasingowy czy od osoby prywatnej?

• Poleasingowy
      0
    • Od osoby prywatnej
      0

Polecane posty

Hej. Przymierzam sie do zakupu ThinkPada W530. Zamówiłem jednego z tej oferty: Lenovo W530 3740QM 16GB 240GB SSD K2000M za 2099zł. Powiem szczerze, opis nie jest zbyt profesjonalny, 6 sztuk na sprzedaż to też podejrzanie duża ilość z tego co widziałem na Allegro. Stwierdziłem jednak, że paczkę mogę otworzyć przy kurierze a przez te dwa tygodnie przeprowadzać jakie chcę testy, a może nawet go rozkręcić, żeby sprawdzić, czy nie ma jakichś uszkodzeń w środku. Jednak niedługo po zakupie facet do mnie dzwoni i mówi, że jednak te laptopy mają K1000M, za jakiś tydzień dostaną takie z K2000M i może lepszymi procesorami, ale w sumie to on za bardzo nie wie. Do tego wciąż nie zmienili opisu na Allegro. Na razie zgodziłem się poczekać, ale cała sytuacja wydaje mi sie bardzo dziwna. Jak myślicie, rezygnować z zakupu? I tak przy okazji, kierować się lepiej na zakup od osoby prywatnej czy poleasingowe też mogą być ok?

Cytat

Powiem szczerze, opis nie jest zbyt profesjonalny

To i tak jest kopiuj-wklej z opisu producenta.

Cytat

6 sztuk na sprzedaż to też podejrzanie duża ilość z tego co widziałem na Allegro

Czy ja wiem, laptop z 2012-2013 r. więc to nie jest dużo, jak są laptopy przewożone na paletach.

Cytat

Na razie zgodziłem się poczekać, ale cała sytuacja wydaje mi sie bardzo dziwna. Jak myślicie, rezygnować z zakupu?

Standard, nie sprawdzili wszystkich a maja różne konfiguracje.

Cytat

I tak przy okazji, kierować się lepiej na zakup od osoby prywatnej czy poleasingowe też mogą być ok?

A chcesz kupić laptop konsumencki czy poleasingową "stacje roboczą" jak ten ThinkPad? Oni przynajmniej dają jakąś gwarancję i w razie problemu sami serwisują i np. wymieniają płytę główną.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się