Skocz do zawarto┼Ťci
Nieidealny.pl ­čĺ╗

Jaki internet mobilny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, laptop zakupiony i w sumie nie wiem zupe┼énie jaki internet wybra─ç, od jakiego dostawcy i co potrzeba? Czyta┼éem, ┼╝e trzeba do tego modem/router, ale czy da┼éoby si─Ö zmniejszy─ç jego koszt w jaki┼Ť spos├│b, czy pozostaje mi kupno takowego za ponad 200 z┼é?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Mog─Ö u┼╝y─ç telefonu, nawet taki my┼Ťla┼éem, ale to si─Ö nie uda, bo gdzie┼Ť po 20 przekroczonych GB pr─Ödko┼Ť─ç spada do ok 200 kbps... "Bez limitu"...┬á

Sprawdzi┼éem t─Ö stron─Ö i nie wiem co m├│wi─ů mi te znaczki, czym si─Ö sugerowa─ç, ten kolor, kt├│rego operatora jest najwi─Öcej mam bra─ç, tak?┬á

Edytowane przez ThePirateArr
Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Patrz po nadajnikach czy jest LTE.

Cytat

gdzie┼Ť po 20 przekroczonych GB pr─Ödko┼Ť─ç spada do ok 200 kbps... "Bez limitu"...┬á

Patrz na umow─Ö, nie masz limitu ale po przekroczeniu pobranych ilu┼Ť GB spada pr─Ödko┼Ť─ç. Dlatego mobilnego si─Ö nie op┼éaca kupowa─ç.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • 2 lata p├│┼║niej...
  • 4 tygodnie p├│┼║niej...

Polecam spis operator├│w na https://operatorzy.net.pl┬áto prawdziwa skarbnica wiedzy o regionalnych czy lokalnych operatorach interneut kt├│rzy maja przewaznie du┼╝o szybszy i lepszy internt ni┼╝ gsm-y, szczeg├│lnie w rejonach gdzie nie ma np. blokowisk ze ┼Ťwiat┼éowodami UPC/Multimedia/Orange itp. Sprawdzi─ç zawsze warto, cho─çby cene.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

a ja Wam powiem, ze u mnie si─Ö internet mobilny w og├│le nie sprawdzi┼é... teraz mam sta┼ée ┼é─ůcze i ┼Ťwiat┼éow├│d i nie narzekam. jak mieszkacie w Bia┼éymstoku i szukacie sprawdzonego dostawcy to polecam firm─Ö Elpos. Mam u nich ca┼éy pakiet - internet+ kabl├│wka+ tel stacjonarny. Stabilne a do tego niedrogie us┼éugi, profesjonalna obs┼éuga klienta.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Przywr├│─ç formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...