Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie 

1)Laptop przeznaczony dla mnie do grania oraz czasami napisania jakiegoś pisma , 22 lata , za gotówkę.
2) Laptop ma być Od razu  z systemem
3) Głównie interesuje mnie 17"
4) najlepiej zeby laptop był SSD 

5 a) 3.500 zł (+-200zł)wolałbym nowy laptop.na początek moze być bez dodatków.

5 b) zamierzam używać go jak najdłużej 😉bedzie to jedyny laptop w domu.

5 c) zamierzam kupić go jak.najszybciej  nawet w tym tygodniu .
6) Jakość wykonania jest dla mnie ważna, wolę aby karta oraz procesor były mocniejsze 
7) rozdzielczość oraz matryca chcialbym zeby była jak najlepsza z tego przedziału cenowego, tak aby nadawała sie do gier . Nie bede pracował na zewnętrznym monitorze.
8} Bedzie używany głównie Dom- Biurko  łóżko 
9) Gry ( jesli to możliwe)

■ największe wymagania:  Far Cry 5, Assassin’s Creed Origins, Wiedźmin 3: Dziki Gon, GTA V (ultra), Cyberpunk 207

10) .

11) 
12) Nie mam określonej marki , koloru , to niezależne,nie pracowałem wcześniej dłuższy czas zlaptopem.
13) 
14) jesli jest jakaś super okazja jestem w stanie rozważyć ekran 15.6' . Chcialbym aby laptop długi mi posłużył  miał dobrze dobrane podzespoły o ogółem dobrze sie sprawował z góry dzięki 

Cytat

3) Głównie interesuje mnie 17"

Za dużo dopłacisz za te niecałe 2cm szerokości, lepiej dokupić monitor lub podłączyć pod TV.

Cytat

wolę aby karta oraz procesor były mocniejsze 

No własnie.

HP OMEN i7-7700HQ/8GB/1TB+240SSD/Win10 GTX1050Ti

HP OMEN i7-7700HQ/16GB/1TB/Win10 GTX1050Ti + dokupienie dysku SSD M.2 (też NVMe obsługują).

Tylko musisz załatwić sobie na niego voucher.

Mysle ze mogę zrezygnować z 17 calowej matrycy , a masz moze jeszcze jakąś inną opcję oprócz tej? Bo nie wiem czy uda mi sie skombinowac taki voucher. Pozdrawiam 

Cytat

czy uda mi sie skombinowac taki voucher

Zadzwoń, jeden góra dwa telefony i powinieneś już mieć - przeczytaj ten temat wpierw, albo nawet pisz tam i pytaj tych co już go mają.

Jako że RAM aktualnie kosztuje krocie brałbym z 16GB, a jak dostaniesz zwrot dokupiłbym dysk SSD 128-256GB.

PS w biosie masz opcje ograniczającą ładowanie baterii do 80-90% jakoś tak, jak będzie w domu mozesz mu ją włączyć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się