Skocz do zawartości

grand

Acer Aspire 5 - obudowa matrycy, ramka matrycy, zawiasy

Polecane posty

Witam

Mam pytanie odnośnie reklamacji. Puściła obudowa przy zawiasie, zawias cały ale obudowa matrycy już nie trzyma.

Reklamacje zgłosiłem na infolinii Acera, z pewnością cała procedura reklamacji przebiegnie o wiele szybciej. Zastanawiam się czy  nie lepiej było w sklepie z tytułu rękojmi czy raczej bez znaczenia.?Laptop ma 7 miesięcy.

20180702_191733.jpg

Wypnij całą i jeszcze raz załóż.

FxJ dzieki za filmik ale nie chcę ruszać (gwarancja),a jutro kurier odbiera laptopa.

Osobiście uważam, że jakieś mocowanie puściło nieodwracalnie przynajmniej tak mi się wydaje.

W Asusie mi pękł zawias uszkadzając obie obudowy matrycy i wymienili na gwarancji bez problemu. Jedynie w Dellach nie miałem problemu z zawiasami.

Cytat

W Asusie mi pękł zawias

Chyba puściło mocowanie zawiasu do klapy matrycy, a nic nie pękło - tak obstawiam.

Wystarczy często podkleić klejem epoksydowym i by trzymały lepiej niż fabrycznie po wyjęciu z pudełka.

Z tym klejem epoksydowym to na przyszłość będę pamiętał.

W Asusie akurat zawias pękł, matryca z obudową trzymała się na jednym zawiasie, masakra. 

Teraz na własnej skórze przekonam się jak ACER podchodzi do tego typu uszkodzeń, uznają czy będą robić problemy. Mi to puściło przy otwieraniu.

Zastanawiałem się nad zakupem Predatora ale jednak wolę Della. Teraz nowe modele wchodzą G5,  G7.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się