Skocz do zawartości

Polecane posty

1. Mężczyzna 

2. Z Win 10

3. 15,4-15,6

4. SSD 256 GB

5. 3100 i ani PLN'a więcej

6. Wykonanie to kwestia subiektywna bardzo,więc nie sprecyzuję czego oczekuję.

7. Matryca FHD,czy ips czy matowa to nie ma dla mnie znaczenia

8. Laptop będzie używany w domu

9. Jeśli chodzi o gry to jestem chyba już na to za stary,ale jak znajdzie się laptop z jakąś dedykowaną grafiką to nie pogardzę ;)

13. Nie chcę za dużo sugerować tutaj,przecież po to zakładam temat żebyście mi coś zaproponowali,więc tylko jeden link 

ASUS R558UQ-DM513T-8 i5-7200U/8GB/256SSD/DVD/Win10 (R558UQ-DM513T)

4. SSD 256 GB

Chcesz dobry dysk radzę samodzielnie dokupić jakiś sprawdzony na kościach TLC 3D z jak najdłuższą gwarancją (najlepiej 5 lat) lub trochę droższe na MLC.

Patrz też na RAM czy jest 4GB wlutowane + kość czy są dwa sloty i spokojnie możesz rozbudować o 2 kości po 8GB.

Wykonanie to kwestia subiektywna bardzo,więc nie sprecyzuję czego oczekuję.

Kwestia spasowania obudowy, sztywności kadłubka i klapy matrycy ...

jak znajdzie się laptop z jakąś dedykowaną grafiką to nie pogardzę

ASUS VivoBook 15 R542UQ i5-8250U/8GB/1TB/Win10 940MX (R542UQ-DM392T) + dołożyć dysk SSD M.2, matryca TN

Acer Aspire 5 i5-8250U/8GB/1000/Win10 GT940MX FHD (NX.GUGEP.007) + dołożyć dysk SSD M.2, te maja już matrycę typu IPS

https://ark.intel.com/products/124967/Intel-Core-i5-8250U-Processor-6M-Cache-up-to-3_40-GHz

To już są procesory 4 rdzeniowe "U" na 2018 r.

i ani PLN'a więcej

No to trochę szkoda, ponieważ w zasadzie dopiero powyżej 3200zł zaczynają się lepsze modele (lesze serie).

Lenovo ThinkPad E580 i5-8250U/8GB/1000/Win10P

Lenovo Ideapad 720-15 i5/8GB/256/Win10X RX550

ASUS VivoBook S15 S510UN-8 i5-8250U/8GB/1TB/Win10 MX150

1 godzinę temu, FxJ napisał:

Chcesz dobry dysk radzę samodzielnie dokupić jakiś sprawdzony na kościach TLC 3D z jak najdłuższą gwarancją (najlepiej 5 lat) lub trochę droższe na MLC.

Patrz też na RAM czy jest 4GB wlutowane + kość czy są dwa sloty i spokojnie możesz rozbudować o 2 kości po 8GB.

To dopytam od razu,bo trochę laik ze mnie..kupuję latopa z hdd, oddzielnie kupuję jakiś fajny dysk ssd, podmieniam go samodzielnie i teraz moje pytanie-w razie ewentualnego korzystania z serwisu gwarancyjnego, moge oddać do naprawy latopa z tym dyskiem ssd, czy oni już to uznają jako ingerencję w sprzęt i gwarancja nieważna?

Patrz na dole filmik.

oddzielnie kupuję jakiś fajny dysk ssd, podmieniam go samodzielnie

Jak kupisz laptop + dysk to możesz poprosić o zamontowanie i przeniesienie systemu. Oczywiście polecam czystą instalacje najnowszego systemu bez dodatków od producentów.

moge oddać do naprawy latopa z tym dyskiem ssd, czy oni już to uznają jako ingerencję w sprzęt i gwarancja nieważna?

Wyjmij najlepiej bo może zginąć - robi się zdjęcia przed wysyłką, najlepiej wyjąć. Dołożenie pamięci RAM albo dysku SSD M.2 nie wpływa na gwarancje. Możesz pytać przed zakupem supportu producenta o to - to ci potwierdzą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się