Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

Witam mam pytanie i prosi艂bym o opini臋 na temat tego laptopa je艣li kto艣 go posiada. CLEVO P870TM 8TH LGA1151 GTX 1070 VR SLI. Mam pytanie je艣li chodzi o sklep. Rozmawia艂em wczoraj telefonicznie z panem Bartkiem bardzo spoko go艣膰 wszystko wyja艣ni艂 dopasowal bez problem wszystkie podzespo艂y tutaj by艂em bardzo pozytywnie zaskoczony. Je艣li si臋 nie myl臋 to chyba mo偶na znale藕膰 tego samego sprzedawc臋 na allegro. Z racji tego 偶e nigdy nic nie zamawia艂em zza granicy czy kto艣 z was m贸g艂by mnie utwierdzic 偶e taka transakcja jest bezpieczna ?.聽

Celuje w laptopa do 17 tys . Bardziej mam dylemat jaka rozdzielczo艣膰 wybra膰 full HD 144 hz czy 4k bo niestety alienware od della maj膮 tylko qhd +120 hz ale procesory poprzedniej generacji a w艂a艣nie jego bym wybra艂 gdyby nie procesor. Gry w jakie gram to najwi臋cej Lineage 2 , Gta V , Cs go,Forza horizon 3 . Bardziej zale偶y mi na wydajno艣ci ni偶 na pracy na baterii. Laptop ma s艂u偶y膰 jak najd艂u偶ej ma zast膮pi膰 komputer stacjonarny. Waga nie ma znaczenia . Laptopa b臋d臋 u偶ywa艂 za granic膮 wi臋c fajnie by by艂o gdyby mia艂 mi臋dzynarodow膮 gwarancje. Laptop planuje kupi膰 w ci膮gu najbli偶szych dw贸ch tygodni . Wcze艣niej upatrzy艂em sobie聽ASUS ROG G703VI Chimera i7-7820HK/32GB/2x512PCIe/Win10P 144Hz聽ale skoro wychodz膮 nowe mo偶e co艣 zaproponujecie

alienware od della maj膮 tylko qhd +120 hz

A mo偶e tylko takie teraz zosta艂y聽:wink:

ale skoro wychodz膮 nowe mo偶e co艣 zaproponujecie

MSI GT75 i7-8750H/32GB/1TB+256/Win10 GTX1080 120Hz (GT75 8RG-038PL Titan)聽- ale jeszcze przed faktyczn膮 premier膮聽sklepow膮 (przedsprzeda偶).

jesli maja nied艂ugo wej艣膰 nowe procesory to sie wstrzymam聽

Jaki rozmiar ci臋 tak naprawd臋 interesuje? Kiedy planujesz kupowa膰?

Kupuje w ci膮gu najbli偶szych dw贸ch tygodni i to jest nie odwo艂alne . Zdecydowanie chce 17 cali聽

聽GT75 8RG-038PL - Premiera 16.04.2018

Poczekaj a偶 wi臋cej trafi do sklep贸w