Jump to content
  • Sign Up
EiderSeek

klawiatura (gry, internet, office) ~250 z艂

Recommended Posts

Na wst臋pie chcia艂bym przywita膰 wszystkich serdecznie.
A teraz m贸j problem: Moja stara membran贸wka od HP dokona艂a 偶ywota, st膮d zacz膮艂em si臋 interesowa膰 zakupem nowej klawiatury. W za艂o偶eniu chcia艂em wyda膰 w okolicach 100 z艂. W tej cenie znalaz艂em Genesis Rhod 400 rgb, ale nie wiem czy si臋 do niej przekonam, gdy偶 ma dziwne spadki na klawiszach oraz konstrukcja nie pozwala na swobodne korzystanie z niej przy roz艂o偶onych n贸偶kach (lekki ruch = rysowanie blatu przez mocowanie metalowych cz臋艣ci). Z racji tego, 偶e w tej cenie niczego zadowalaj膮cego nie znalaz艂em uzna艂em za rozs膮dne podniesienie kwoty, kt贸r膮 chc臋 przeznaczy膰, aktualnie stan臋艂o na 200 鈥 250 z艂 (+/-).聽
Czy kto艣 z Was jest mi w stanie co艣 doradzi膰 w tej cenie?

Bud偶et: 200 鈥 250 z艂
Rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? 鈥 Sk艂ania艂bym si臋 w tej cenie do mechanicznej.
- jaki聽rodzaj prze艂膮cznik贸w 鈥 Raczej brown, bo celowa艂bym w klawiatur臋 i do grania, i do pisania.
Pod艣wietlenie? 鈥 Niekoniecznie, ale nie przeszkadza (je艣li tak to bardziej jakie艣 jednokolorowe pod艣wietlenie klawiszy ni偶 t臋cza kolor贸w i styli przechodzenia).
Makra? 鈥 Nie potrzebuj臋
Dodatkowe klawisze? 鈥 Nie potrzebuj臋
Podp贸rka聽pod nadgarstek? 鈥 Nie, cho膰, je艣li b臋dzie to nie ma problemu.聽
Klawiatura typu tenkeyless? 鈥 Wola艂bym nie, ale je艣li zrobi to du偶膮 r贸偶nic臋 w cenie jestem sk艂onny rozwa偶y膰.聽
Uwagi: Przypomnia艂a mi si臋 klawiatura SteelSeries 6Gv2 i ch臋tnie widzia艂bym co艣 podobnego, dobre, bez specjalnych bajer贸w. 6Gv2 jeszcze jest sens bra膰? (to pytanie tak na marginesie)

Z g贸ry dzi臋ki za wszelkie sugestie.