Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

Witam. Chcia艂em zapyta膰 w聽jaki spos贸b mog臋 wej艣膰 do poczty interia? Jak pr贸buje si臋 zalogowa膰, to pod prawid艂owo wpisanym adresem email wy艣wietla mi si臋 komunikat :聽Wpisz poprawny adres email

Tablet po艂膮czony jest z Routerem przez WiFi.聽

聽Wyczyta艂em r贸wnie偶 w聽opisie tabletu, 偶e ma funkcj臋 GPS, tylko nie wiem jak go w艂膮czy膰. Czy jest to nawigacja GPS kt贸rej mog臋 u偶ywa膰 w聽samochodzie?

Przez Chroma wchodz臋 na interi臋. Wcze艣niej co艣 pisa艂o o jakiej艣 aktualizacji przegl膮darki , ale nie chcia艂o mi si臋 tworzy膰 konta gogle podaj膮c mejla itp..聽 a by艂o to wymagane do przeprowadzenia aktualizacji. Brak aktualizacji mo偶e by膰 przyczyn膮, czy raczej co艣 innego?

Sprawa si臋 rozwi膮za艂a. Aby wej艣膰 w poczt臋 trzeba za艂o偶y膰 gmail i wchodz膮c w poczt臋 zostanie wy艣wietlona aplikacja nowej poczty kt贸r膮 nale偶y zainstalowa膰.聽 Dzi臋ki za pomoc.

Jeszcze nie wiem jak krok po kroku ustawi膰 tablet jako nawigacj臋 GPS w aucie. Jak by kto艣 mia艂 chwil臋, to uprzejmie prosz臋 o informacj臋. Pozdrawiam.聽

Uruchom map臋 google w trybie nawigacji to si臋 po艂膮czy i zacznie aktualizowa膰 po艂o偶enie satelit聽po WiFi.

Lub AutoMapa i tutaj tak samo.

Chodzi mi o tak膮 nawigacj臋, 偶eby podczas pracy nie wymaga艂a聽jakiegokolwiek聽po艂膮czenia z internetem tzn.. darmowa offline.聽WiFi za darmo mam聽w domu, to mapy mog臋 zgra膰.聽Najlepiej jak by opr贸cz mapy wysy艂a艂a r贸wnie偶 komunikaty g艂osowe jak mam dojecha膰.

Mo偶esz co艣 poleci膰?

Dzi臋ki.聽 Do Janosika musz臋 mie膰 pobran膮 auto map臋?聽

Internet w telefonie mam p艂atny a chcia艂bym jak najtaniej dojecha膰 do celu.聽:smile:

Jeszcze mam pytanie:

Jak w艂膮czam tablet to jest tapeta po kt贸rej musz臋 przejecha膰 palcem, aby ukaza艂a si臋 druga w艂a艣ciwa z ikonami. Czy mo偶na tak ustawi膰 tablet, aby po w艂膮czeniu pojawia艂a si臋 od razu ta druga tapeta z ikonami bez konieczno艣ci przeci膮gania palcem po tej pierwszej?

Jak wejd臋 w ustawienia blokady ekranu, to聽 mam tylko:

-Styl blokady ekranu聽

-Blokada z magazynem聽

-Podpis na ekranie blokady