Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

Witam. Chciałem zapytać w jaki sposób mogę wejść do poczty interia? Jak próbuje się zalogować, to pod prawidłowo wpisanym adresem email wyświetla mi się komunikat : Wpisz poprawny adres email

Tablet połączony jest z Routerem przez WiFi. 

Wyczytałem również w opisie tabletu, że ma funkcję GPS, tylko nie wiem jak go włączyć. Czy jest to nawigacja GPS której mogę używać w samochodzie?

Przez Chroma wchodzę na interię. Wcześniej coś pisało o jakiejś aktualizacji przeglądarki , ale nie chciało mi się tworzyć konta gogle podając mejla itp..  a było to wymagane do przeprowadzenia aktualizacji. Brak aktualizacji może być przyczyną, czy raczej coś innego?

Sprawa się rozwiązała. Aby wejść w pocztę trzeba założyć gmail i wchodząc w pocztę zostanie wyświetlona aplikacja nowej poczty którą należy zainstalować.  Dzięki za pomoc.

Jeszcze nie wiem jak krok po kroku ustawić tablet jako nawigację GPS w aucie. Jak by ktoś miał chwilę, to uprzejmie proszę o informację. Pozdrawiam. 

Uruchom mapę google w trybie nawigacji to się połączy i zacznie aktualizować położenie satelit po WiFi.

Lub AutoMapa i tutaj tak samo.

Chodzi mi o taką nawigację, żeby podczas pracy nie wymagała jakiegokolwiek połączenia z internetem tzn.. darmowa offline. WiFi za darmo mam w domu, to mapy mogę zgrać. Najlepiej jak by oprócz mapy wysyłała również komunikaty głosowe jak mam dojechać.

Możesz coś polecić?

Dzięki.  Do Janosika muszę mieć pobraną auto mapę? 

Internet w telefonie mam płatny a chciałbym jak najtaniej dojechać do celu. :smile:

Jeszcze mam pytanie:

Jak włączam tablet to jest tapeta po której muszę przejechać palcem, aby ukazała się druga właściwa z ikonami. Czy można tak ustawić tablet, aby po włączeniu pojawiała się od razu ta druga tapeta z ikonami bez konieczności przeciągania palcem po tej pierwszej?

Jak wejdę w ustawienia blokady ekranu, to  mam tylko:

-Styl blokady ekranu 

-Blokada z magazynem 

-Podpis na ekranie blokady