Skocz do zawartości

Polecane posty

1) Student
2) Nie musi posiadać oprogramowania
3) 14"-15,6"
4) Nie musi posiadać SSD, wole kupić wydajniejszą kartę graficzną, a SSD dokupić
5 a) ~3500 zł, +/- 300

5 b) Przewidywany okres używania: 4-5 lat.  Brak komputera stacjonarnego.

5 c) Chciałbym dokonać zakupu jak najszybciej, jeżeli trzeba to mogę poczekać ~1 miesiąc
6) Wydajność jest dla mnie najważniejsza, aczkolwiek porządna konstrukcja zawsze na +
7) Matryca 1920 - matowa. Chciałbym IPS ale jestem gotowy na kompromis.
8) Użytkowanie  - głownie stacjonarnie w domu
9) Gry - CS:GO, FIFA, PUBG, czasem coś bardziej wymagającego jak Wiedźmin 3

10) Programy: głownie office 

- amatorsko - Photoshop, GIMP, obróbka wideo

11) -

12) Wolałbym unikać 'agresywnego' gejmingowego designu 
13)

Acer Nitro 5 i5-7300HQ/8GB/1000/Win10 GTX1050Ti (NH.Q2QEP.001)

Lenovo Legion Y520 (80WK011VPB)

ASUS VivoBook Pro 15 N580VD i5-7300HQ/8GB/1TB GTX1050 (N580VD-E4622)

14) Chciałbym wiedzieć który spośród Nitro 5 i Y520 ma lepszą jakość wykonania i jest solidniejszy. Jak z kulturą pracy n580vd (czytałem nieprzychylne opinie). Czy jest jeszcze coś w tej cenie co powinienem wziąć pod uwagę?

Z góry dziękuję.

HP Omen 15-ce010nw (2CQ97EA) jeszcze wliczając voucher, trochę lepsza matryca, więcej portów i świetny układ klawiatury. Albo Legiony + cashback.

Gry - CS:GO, FIFA, PUBG, czasem coś bardziej wymagającego jak Wiedźmin 3

PUBG też wcale nie jest taki lekki, w Wiedźmina na wyższych detalach niż tutaj będziesz grać i to nie tylko po to by mieć przewagę.

Jak z kulturą pracy n580vd (czytałem nieprzychylne opinie)

To kwestia biosu, ale można to przez oprogramowanie (do sterownia RPM ) zniwelować zazwyczaj.

Ehh niestety zapomniałem wspomnieć, że zakup będzie na firmę, a nie na osobę prywatną. Więc voucher i cashback odpadają :/

Ktoś u nas na grupie się chwalił że Omena na firmę z voucherem kupił, postaram się go zawołać.

Ja kupowałem Omena na firmę z voucherem. Najpierw dzwonisz i ogarniasz sobie voucher, jak go dostaniesz to kupujesz lapka na firmę i odliczasz VAT od całej ceny laptopa, a potem zwrot trzeba wpisać jako dochód. Ogólnie powinna księgowa wiedzieć co robić. A jeszcze btw gwarancja jest normalnie 2 lata na firmę również. Więc ogólnie można kupić z voucherem na firmę, a jak są wątpliwości jakieś to najlepiej dzwonić do hp albo do księgowej. :)

• Upvote 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.