Skocz do zawartości

Tomasz

Iiyama ProLite XU2492HSU-B1 vs. DELL U2414H

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad wyborem monitora, pomiędzy tymi dwoma iiyama ProLite XU2492HSU-B1 vs. DELL U2414H. Mam zagwozdkę czy czas reakcji na poziomie 8 milisekund nie jest za dużo, jak na przełom 2017/2018r? Nie gram w CSGO tylko czasem w strategie i Rise of the Tomb Raider.

Iiyama ProLite XU2492HSU-B1 - odświeżanie w wysokości 75 Hz i czas reakcji 5 milisekund vs. vs. DELL U2414H - odświeżanie w wysokości 60 Hz i czas reakcji 8 milisekund.

Zainteresował mnie jeszcze DELL P2417H 24.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklama widoczna jedynie dla gości - niewidoczna dla zalogowanych użytkowników forum

Nie patrz co tam producent podał a jedynie na testy. Ile chcesz przeznaczyć na ten monitor?

Jeśli siedzisz blisko i głównie do internetu i pracy to najlepiej 1440p (2x FullHD) np. Dell U2515H / Dell U2518D czy większy ale pod wieloma względami słabszy Lenovo L27q-10.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maxx 24 cale, mam biorku pod oknem i nie mam miejsca na 27 cali. A co z nimi jest nie tak?

2506835000_1512226131_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

https://drive.google.com/drive/folders/0B6pcCFAGHHOtflRhSUVXS24wdUdENVdyZXo0cGVmOGZMNVBrY283S2VyUWVkM0hIN1pBMGM?usp=sharing

Listwę widzę też masz zwyczajnie na podłodze, przemyśl montaż od spodu blatu.

Dell jak najbardziej jest dobrym monitorem, XB2483HSU-B3 z regulacja wysokości na AMVA lub XUB2492HSU-B1 na IPS.

Tak jak patrzę siedzisz chyba bardzo blisko monitora wiec idealnie było by 25" 1440p teraz masz 22" czy 23" tego LG?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Listwa będzie od spodu blatu a nawet dwie. Monitor jest to 11 letni 19 cali 5:4, te monitory XU(z literką B)2492HSU-B1 mają podstawę 23 cm a bez tak jak i dell 18 cm boję się że zajmie mi pół blatu, czemu uważasz że 25 i 2k będzie lepsze?

PS. 700-800 zł max

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wielkość plamki przy takiej odległości od ekranu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta