Jump to content
  • Sign Up
majapa

Smartfon - telefon dla nastolatka [1500]

Recommended Posts

Mo偶ecie poleci膰 jaki艣 niedrogi telefon dla nastolatka? Bud偶et do 1500 z艂, my艣licie 偶e jest sens od razu na urz膮dzeniu instalowa膰 antywrusa? Mam troch臋 obawy 偶e m艂ody mi p艂atnymi smsami albo jakimi艣 grami pojedzie po kieszeni

Mam troch臋 obawy 偶e m艂ody mi p艂atnymi smsami albo jakimi艣 grami pojedzie po kieszeni

Zaloguj si臋 na konto u operatora i zablokuj wszystkie SMS-y premium, to jedyna dzia艂aj膮ca opcja.

Motorola Moto G5S Plus聽lub聽Xiaomi Mi A1

trzeba b臋dzie tak zrobi膰, my艣limy o jakim艣 huawei? Co s膮dzicie o tych telefonach. Im wi臋cej czytam tym wi臋kszy m臋tlik w g艂owie, czy to prawda ze w sklepie play wcale nie sprawdzaj膮 tych aplikacji kt贸re si臋 艣ci膮ga i tak naprawd臋 to mog膮 b膰 wirusy?

jakim艣 huawei

Jakich艣 czyli kt贸rych?

czy to prawda ze w sklepie play wcale nie sprawdzaj膮 tych aplikacji kt贸re si臋 艣ci膮ga i tak naprawd臋 to mog膮 b膰 wirusy?

Przecie偶 mo偶na ka ka偶dym telefonie zrobi膰 recovery do stany fabrycznego. Wirus贸w jako takich to nie ma zbyt wiele bo Google je momentalnie kasuje zdalnie ze wszystkich telefon贸w po wykryciu. Co najwy偶ej jakie艣 badziewie wy艣wietlaj膮ce reklamy.

Zreszt膮 nie polecam bra膰 telefon贸w z wystawki ani 艂adowa膰 si臋 w abonament聽:cool:

Za te pieni膮dze z telefon贸w bra艂 bym Sony na kart臋: wtedy m艂ody nie pojedzie po kieszeni tak jak w abonamencie.聽

Sony Xperia XA1 Ultra LTE

Taniej, ale te偶 dobrze jak chodzi o parametry:

Sony Xperia L1 Dual SIM LTE

Mo偶e by膰 Huawei. W kwocie do 1,5k mo偶na dosta膰 bardzo dobry tablet. Zale偶y co m艂ody preferuje.聽

Samsung Galaxy Tab A 7.0 T285 16:10 8GB LTE