Skocz do zawartości
Nieidealny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam wszystkich! Chciałbym prosić o poradę w sprawie laptopa. Na studia, czyli waga ma pewne znaczenie. Używany do podstawowej obróbki zdjęć jak i w programach typu Autocad itp. (architektura). Cena maks 4500 zł. Trochę szukałem i najbardziej moje wymagania by spełniały dwa laptopy: 
https://www.morele.net/laptop-acer-nitro-5-nh-q2rep-003-15…/

https://www.morele.net/laptop-lenovo-legion-y520-15ikbn-80…/

Do lenovo sprawdzałem właściwości matrycy i nie są jakoś powalające, lecz do acera nie mogę znaleźć nigdzie wyników z kolorymetru ani luminescencji i pytanie czy jest ktoś wstanie podać model matrycy acera abym mógł sprawdzić odwzorowanie kolorów lub polecić inny laptop spełniający powyższe wymagania.
Dodatkowo znalazłem Dell'a 
https://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-dell-inspiron-15-7567-5396-,id-784685
ale martwi mnie matryca w tym modelu a do IPS trzeba dużo dopłacić od della
Dziękuje i pozdrawiam :D

Edytowane przez FxJ

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...