Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Jako iż rozpocząłem studia i rozpoczęła je moja dziewczyna postanowiliśmy rozejrzeć się za drukarkami, które warto by było kupić i leżały by w "studenckim" zakresie cenowym. Nie chcę brać aż tak w ciemno i mimo wszystko wolę poznać waszą opinie i zdanie, kogoś kto dużo lepiej się zna w tym temacie. Otóż potrzebuję drukarki w przedziale cenowym  od 200 do 350 złoty. Jeśli w tej cenie znajdę coś wartego uwagi - to najlepiej ażeby było to urządzenie wielofunkcyjne (skaner itd.). Zależy mi też na taniej eksploatacji drukarki, chciałbym aby tusze do tej drukarki (głównie mam na myśli raczej zamienniki) nie przekraczały kwoty 30 złoty. Nie musi to być mega wydajna drukarka, nie wymagam aby drukowała mi przykładowo 15 stron na minutę - dla mnie to nie ma znaczenia, może drukować 5 stron na minutę i będę zadowolony.

Jeśli ktoś z was mógłby polecić mi wybór jakiejś drukarki - z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklama widoczna jedynie dla gości - niewidoczna dla zalogowanych użytkowników forum

Ja mam tzw tańszą z droższych - Brothera też, AiO DCP-J100 co prawda nie jestem studentem, ale sporo dokumentów mi wypluł ten brother i śmiga nadal dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co myślicie o brotherze j105? Warto wziąć pod uwagę, wydruk głównie w domu coś. Warunek wifi i tanie zamienniki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest jeszcze tańsza opcja niż zamienniki - dolewanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

J105 ma duży czarny tusz. 58 ml. Koszt zamiennika dobrej jakości około 15 zł :) I nie bawisz się w dolewanie. Drukarka porządna bo na rynku jest już od jakiegoś czasu. Co do tych z dolewaniem jestem ciekaw trwałości głowic bo są od niedawna. Ostatnio widać regres w tej dziedzinie :) Takie czasy. Co do laserowych ta hp M12 jest ok. Ja np od tygodnia już mam w sprzedaży tonery o podwyższonej wydajności na 3100K ( Oznaczenia 279X ) i wtedy jest super. Przy tonerze na 1000K ( oznaczenie 279A ) ta drukarka już nie jest taka opłacalna. 

Brothery laserowe też są tanie w eksploatacji a oferują zamienniki w fajnych wydajnościach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do tych z dolewaniem jestem ciekaw trwałości głowic bo są od niedawna

Zobacz kiedy @FxJ dodał ten wpis - 7 Sierpień 2016

Ostatnio widać regres w tej dziedzinie

Jak można wszystko załatwić emailem lub przez stronę to po co drukować :smile:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 1.12.2017 o 18:06, Tamagotchi napisał:

Zobacz kiedy @FxJ dodał ten wpis - 7 Sierpień 2016

Jak można wszystko załatwić emailem lub przez stronę to po co drukować :smile:

OK ale wpis o drukarkach i systemu dolewanie to już 21.11 czyli chwile temu :) Patrze na datę ostatniego posta a nie wszystkich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta