Jump to content
 • Sign Up

Arov

Użytkownik forum
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Arov

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Rozuniem, w opcjach konfiguracji laptopa jak o dodatkowy zwiekszony system chlodzenia.Jak i nalozenie specjalnej pasty. Co za tym stoi, czy jest sens sie w to bawic podczas kupowania? Nie lepsza bedzie pasta.
 2. Nie, nie będzie podłączany do monitora, prędzej do telewizora jako dodatek, aby oglądać filmy. Można nagiąć, nie musi być z tytanu. A ten hyperbook, przy wysokim obciążeniu nie odleci mi ;)? Może bezpieczny będzie ten TUF :)
 3. [1] Dorosły 30+ Na raty. [2] Posiadam własny Windows 10 Pro OEM [3] Rozmiar matrycy, który mnie interesuje t15,6” / 17,3”. Aktualnie posiadam 17,3" i jestem do niego przyzwyczajony [4] Chciałbym aby był dysk SSD jak i HDD, ze względu na ilość prywatnych danych do przechowywania. [5 a] Laptop może być bez zestawu lub w zestawie do kwoty 5500 zł. [5 b] Laptopa planuje używać maks 6 lat, o ile coś się zmieni, planuję zakup konsoli do gier w przyszłości. [5 c] Zamierzam kupić w ciągu 1-2 miesięcy [6] Jakość wykonania nie musi być w wysokiej klasie, ważna jest wydajność. [7] Za kwotę jaką mam przeznaczyć proszę o polecenie matrycy jak najbardziej sensownej co do ceny. [8] Będzie używany dom-biurko - łóżko [9] Gry - największe wymagania: Far Cry 5, Assassin’s Creed Origins, Wiedźmin 3: Dziki Gon, GTA V (średni), Cyberpunk 2077 [10] Zabawa i ewntualnie podstawowe programy do sprawnego działania. [11] Nie mam specjalnych wymagań chodzi mi o sprawne i wielofunkcyjne użytkowanie [12] Osobiste preferencje - obiawiam się Acera, HP, DM i podchodze ostrożnie do lenovo, [13] Aktualnie rozpatrywane modele - Asus Tuf Gaming fx705, fx505, MSI GV73 [14] Więcej informacji na temat usługi wymiany pasty termoizolacyjnej na liquid metal.
×
×
 • Create New...