Jump to content
 • Sign Up

8hugzz

Użytkownik forum
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About 8hugzz

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupiłem tuf gaming już, ten co kolega wyzej wysłał. Temat zamknięty
 2. Zapomniałem dodać że to pilne, chce kupić sprzęt najszybciej..między 27.07 a 02.08 -2019
 3. [1] od 2500 zł do 3500 zł maksymalnie, tylko nowy. najlepiej po promocjach ale nie koniecznie. [2] Najlepiej jakby miał już system [3] proszę o dobranie najlepszego, nie znam się [4] Waga ma znaczenie, laptop będzie używany za granicą po pracy i w Polsce po przyjeździe więc będzie ze mną lecieć jako podręczny. [5] Zastosowanie laptopa: najczęściej gry, natomiast często przeglądanie internetu, oglądanie seriali oraz filmów [6] Wydajność procesora oraz grafiki, użytkowanie jak najdłuższe. [7] Lol, CS GO, fifa 18/19, Sniper Ghost Warior 3 online, Fortnite [8] brak [9] tylko SSD z dużą pojemnością, jeśli laptop np bez dysku będzie kosztować 3200 to dokupię dobrą pamięć, chcę aby również była założona dobra pasta termoprzewodzaca (nie potrafiłbym sam). W skrócie. chce kupić gotowy w pełni do użytku laptop, Odpalam go i od razu działam .
 4. A jakiś ssd do niego dokupić? Możesz coś podesłać dobrego i w fajnej cenie?
 5. Zostało mi czekać do tego lipca w takim razie, to jak możesz podeślij sprzęt oraz rzeczy które warto dokupić tak żeby zmieścić się w tych 4 tysiącach, ok? Z góry dzięki.
 6. Nie, nie mam pojęcia o dyskach. Ten uśmieszek to ironia chcąc powiedzieć że ceny są duże teraz? Co do nowego legiona zmieszcze się w cenie czy to jednak będzie ponad 4k?
 7. Ankieta: [1] Mężczyzna, lat 23 [2] Bez systemu [3] 15,4"- 15,6 [4] Dysk ssd 240-512gb [5] maks 4000 brutto [5 b] oby jak najdłużej [5 c] zakup po lipca [6] wydajność przede wszystkim, będzie używany po pracy 2-5 h dziennie [7] full hd minimum [8] Dom, mieszkanie /biurko [9] fortnite, Cs go, sniper elite online, league of legends, Fifa 18, gta V online i single [10] Brak, podstawowe programy
 8. Tak jak w temacie, proszę o pomoc w wyborze najlepszego sprzętu do grania za cenę maksymalną 4 tysiące złotych. Przeniesiony tutaj:

×
×
 • Create New...