Jump to content
 • Sign Up

Majsteros

Użytkownik forum
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Majsteros

 • Rank
  Nowicjusz
 1. A zamiast tych patriotów viper 4 warto dopłacić do G.Skill Sniper X? Czy z tym SilentiumPC 550W mam zapas czy to będzie na styk, gdybym chciał dołożyć dodatkowe dyski, ramy? Wolę dopłacić do mocniejszej wersji jeśli jest sens. Edit: Obecne zestawienie (niebieskie to ceny z xkom).
 2. Witam, poszukuję tańszego odpowiednika wpisującego się w ramy iiyama XUB2395WSU-B1 (739zł): IPS >= 75Hz wbudowane głośniki VESA nie wymagane obrotowy do 24 cali o ile to możliwe na obecnym rynku. Zastosowanie praca (pisanie) oraz gry.
 3. Bump. Jak wyjdą nowe ryzeny to mam zamiar złożyć stację z 3800X, czytałem że jego cena będzie około 1850zł. Poniżej zestawienie, zwracam się z prośbą do biegłych osób o poprawki oraz uwagi. Ceny z morele oprócz ryzena.
 4. Patrzyłem ceny na morele oraz na allegro, te na zielono to wypatrzone poza serwisem morele. Gdyby cena tego intela byłaby jak na początku roku czyli ok. 1500 zł to już bym kupił ale wtedy nie miałem środków
 5. Witam, Budżet: max 5000 zł, najlepiej zmieścić się w 4500-5000 zł ponieważ muszę kupić monitor i mniejsze peryferia. Planuję zakup w ciągu 3 miesięcy stacji roboczej do pracy oraz gier. Będę składał zestaw samodzielnie. Pracą będzie kompilacja kodu, wykorzystywanie programów takich jak Intellij, Android Studio i emulatory urządzeń z systemem Android. Mam zamiar kręcić procesor z poniżej podanego zestawu. Zestaw złożyłem sam ale uważam że da się na czymś zaoszczędzić więc proszę o sugestie osób biegłych w tym temacie. Co do kręcenia procesora i jego sensu w tym zestawie - dodatkowy radiator na ile realnie umożliwi wykręcenie procesora aby się nie przegrzewał? Stawiam na wydajność i energooszczędność.

×
×
 • Create New...