Jump to content
 • Sign Up

Skawłoker

Użytkownik forum
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Skawłoker

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale błagam Cię nie tłumacz mi tego tylko podawaj wymagania oficjalne, ze strony producenta, a nie opisane w artykule. https://knowledge.autodesk.com/support/autocad/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/System-requirements-for-AutoCAD-2016.html Proszę, zapoznaj się z tymi podawanymi przez producenta i okaże się, że wcale nie są tak wzięte z kosmosu jak te podane przez Ciebie.
 2. Nie wiem skąd tak wygórowane wymagania, gdzie nawet sam producent i licencjodawca programu - AutoDesk dla najbardziej skomplikowanych i dużych rysunków podaje wymagania o połowę mniejsze.
 3. Akurat z transportem komputera na uczelnie odnośnie wagi nie ma problemu. Bateria jeśli wystarczy na 3 - 4 godziny też spokojnie będzie mi odpowiadać. 2600 to już taka maksymalna kwota. Mimo wszystko jeszcze poszperam, jak to student szukam oszczędności wszędzie. Jeśli coś jeszcze wpadnie mi w oko wrzucę link w odpowiedzi. Dziękuję.
 4. Tak, będzie to mój jedyny laptop. Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że przedstawione przeze mnie pozycje nie są warte zbyt dużej uwagi?
 5. ASUS VivoBook R556QA A12-9720P/12GB/256SSD Dell Inspirion 15 3000 2.0 - 3.1GHz (Inspiron 3542) Zainteresowały mnie te dwie pozycje, ale jako że jestem zielony w temacie chciałbym prosić o jakąkolwiek opinię i poradę w temacie.
 6. [1] Kwota waha się w okolicach 2500zł. Rozważam również propozycje sprzętu używanego. Jeśli polecany sprzęt byłby używany proszę o porady odnośnie usterek i wad, na które szczególnie powinienem zwrócić uwagę. [2] System operacyjny powinien być zainstalowany, chyba że dla danego polecanego modelu istotnie zmniejszy jego cenę. [3] Matryca 15" i większe, najlepiej matowa. Co do rodzaju jestem zielony i zdam się na wasze opinie. [4] Waga nie gra istotnej roli przy wyborze urządzenia. [5] Laptop używany będzie głównie jako narzędzie pracy studenta w programach AutoCAD, Mathcad etc. [6] Wiem, że sprzęt wieczny nie będzie, ale przydałoby się żeby wytrzymał te 4 lata do zakończenia studiów. Głownie zależy mi na wydajności laptopa, mniejszą wagę przykładam do jakości wykonania. [7] Gry, które miałby obsługiwać: CS:GO (niskie/średnie), WoW(średnie), Diablo III (średnie/wysokie) [8] - [9] -
×
×
 • Create New...