Jump to content
 • Sign Up

ピョトル

Użytkownik forum
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About ピョトル

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Gdybym napisał że za mały to twoje pytanie o okulary miałoby sens ? Mi chodziło o gust. Lubi po prostu jeszcze mniejsze urządzenia (nie smartfony), a w sumie właściwie to woli ze względu na jeszcze większą mobilność. No i mniejszy laptop tego typu w trybie tabletu wygodniej trzymać. Dlatego też później spytałem się o laptopa z pentiumem (+ z ciekawości).
 2. Wiem o tym ale mimo to na sklepie i na Lenovo są różne jej wersje w miixie. Nie pamiętam już czy w innym z podanych też. No i dlaczego jest też różnica w rozdzielczości mimo, że na stronie Lenovo jest tylko jedna podana? ? Bo tego nie rozumiem. Aa no tak nie pomyślałem o ich stronie xd Raczej niestety. Dla mnie to chore jest że dla zwykłego przeglądania internetu i pisania prostego dokumentu potrzebne jest minimum 8 GB Ramu bo optymalizacja kodu po co, bo się nie opłaca. Fajny laptop. Mi by przydałby się tylko Ryzen 5 zamiast 3 i ewentualnie 2x większy dysk ? Tylko w sumie muszę mamę przekonać do niego bo troszkę przekracza maksymalny budżet i może być troszkę za duży jak dla niej, choć jest wielkościowo podobny do laptopa 12-12,5" z dużymi ramkami. No i szkoda, że nie ma przycisków regulacji głośności ale przez ikonkę na pasku zadań da radę się przyzwyczaić w trybie tabletu chyba ? Hmm co sądzisz o tym: Acer Spin 1 N4200/4GB/64/Win10 IPS FHD +Rysik na tle tych co podałem na początku? ?
 3. Wiem, że specyfikacja się może różnic, ale mi chodzi o wersję Bluetooth i wersję systemu WIN10 oraz rozdzielczość (jest podana jedna a nie dwie na stronie Lenovo) . Dlaczego sądzisz że Celeron jest nawet słabszy od tamtego x5? Jak patrzyłem to jest trochę wyjniejszy od x5. No i mama nie chce klasycznego laptopa, a laptopa z obracanym o 360° lub odpinanym ekranem i nie chce używanego.
 4. Hej. Szukam dla mamy taniego laptopa. Najlepiej z odłączanym ekranem, a jeśli nie ma takiego który można komfortowo lub w miarę komfortowo używać przez więcej niż 2 lata, to z obracanym ekranem. Potrzebny jest głównie do pisania dokumentów i oglądania filmów. Budżet Póki co znalazłem 2 laptopy z odłączanym ekranem: ASUS Transformer T101HA x5-Z8350/4GB/128GB/Win10 i LENOVO Miix 320-10ICR 80XF00JLPB x5-Z8350/4GB/64GB eMMC/INT/Win10H oraz jeden z obracanym: ACER Spin 1 (NX.GRMEP.001) N3350 4GB 64GB EMMC W10. O dziwo na stronie Lenovo i gdzieś indziej jak pamiętam specyfikacja ciut się różni: Ideapad Miix 320 więc tu jest poboczne pytanie. Skąd taka różnica? Znalazłem jeszcze taki Lenovo YOGA 530-14 Ryzen 3/4GB/128/Win10 ale tam też są różnice które nie wynikają ze strony Lenovo i przekracza budżet, więc nie wiem jak z nim. Budżet to do 1600 zł i chciałaby się zmieścić. Jeżeli jest jakiś który kosztuje do 2000 zł i będzie czuć różnicę to proszę podać osobno, obok tego który mieści się w budżecie. Kończąc, proszę o doradzenie.

×
×
 • Create New...