Jump to content
 • Sign Up

szoszoroszo

Użytkownik forum
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About szoszoroszo

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

124 profile views
 1. Które z tych termopadów polecacie? AAB Cooling Thermopad 20x130x1 (6W/mK) Gelid GP-Extreme Thermalpad TP-GP01-B Phobya Termopad XT 1x120x20mm (7W/mk) Thermal Grizzly Minus Pad 8 120×20×1,0mm Które to szmelc, a które faktycznie obniżą mi temperatury?
 2. Dzięki za pomoc. System wgrany, wszystko śmiga:)
 3. Normalny oficjalny Windows 7 Professional. Czy z najstarszego wydania to nie wiem. Pobrałem ISO przez menadżer pobierania, który znalazłem w necie. Zastanawiałem się czy wina nie leży po stronie nowego dysku, ale w artykule piszą, że rozwiązaniem jest odłączenie myszki od laptopa? XD
 4. Cześć, po wymianie dysku w starym lapku chciałem zainstalować system na nowo. Raz się udało, ale wgrałem sterowniki i przestał mi chodzić touchpad z klawiaturą. Po ponownej próbie instalacja dochodzi do tego momentu: https://ifotos.pl/z/qwannes Pojawia się to: https://ifotos.pl/z/qwannwp A później wywala bluescreena z błędem: https://ifotos.pl/z/qwannwr Następnie wyświetla się komunikat "Komputer został nieoczekiwanie uruchomiony ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd. Nie można kontynuować instalacji systemu Windows. Aby zainstalować system Windows kliknij przycisk OK w celu ponownego uruchomienia komputera, a następnie ponownie uruchom instalator”. Po wciśnięciu OK laptop uruchomi się ponownie i komunikat znowu się pojawi. I tak w kółko. Gdzie może leżeć przyczyna i jak się jej pozbyć?
 5. Ahm. Dzięki, ale u mnie tak jak mówiłem. Nie ma opcji wyboru. Spróbuję pobrać inną wersję, może coś zdziałam
 6. Mówię, ze nie ma. Chcę zainstalować program jakim jest sketchup2016 i w instalatorze nie ma opcji zmiany miejsca docelowej instalacji. Tak samo w programie V-ray (program do sketchup'a) identycznie. Mam ci wysłać screeny z każdego kroku instalacji?
 7. Cześć. Jakiś czas temu dołożyłem do lapka SSD. Podzieliłem go na dwie partycje. I sprawa wygląda tak, że kiedy instaluję jakiś program, i w instalatorze nie ma opcji ręcznego ustawienia miejsca instalacji programu to laptop instaluje go na tej mniejszej partycji systemowej. Windows10 ma opcję zmiany instalacji programów w USTAWIENIA->SYSTEM->PAMIĘĆ, ale nic to nie daje. Gdzieś czytałem, że to tylko dla picu, bo system nie jest zaktualizowany do tego typu zmian XD W rejestrze grzebać nie chciałbym, zresztą w folderze CurrentVersion nie mam plików C;ProgramFiles i nie mam możliwość zmiany "C" na inną wartość. Istnieje jakiś inny sposób na ręczne ustawienie domyślnego miejsca instalowanych programów?
 8. Dzięki za info chłopaki @dm11211 ja zamówiłem Adate XPG SX8200 PRO 256GB. Zobaczymy jak się będzie sprawować
 9. Cześć, dokładałał ktoś dysk ssd m.2 do legiona? Jest tam w środku śróbka montażowa czy trzeba ją dokupić?
 10. A co myślisz o Adacie SX8200? SAMSUNG podobno zwalnia po zapełnieniu
 11. Cześć i czołem. Szukam dysku ssd m.2, 256GB z jakimiś fajnymi prędkościami odczytu i zapisu. Zastanawiałem się nad tymi Samsung 970 EVO 250GB (MZ-V7E250BW) ADATA XPG SX8200 240GB ale powiedziano mi w sklepie, że jadą na TLC, a ja chcę z kościami SLC. Doradzicie coś?
 12. To idzie w jakiś inny sposób sprawdzić czy laptop był wcześniej odpalany/używany?
 13. Cześć, chciałem sprawdzić czy mój lapek był już wcześniej przed kupnem włączany. W tym celu w cmd wpisałem "system info". W 11-stej linijce widnieje data 31 października dla "Original Install Date" (czyli data zakupu laptopa i jego pierwszego uruchomienia). I moje pytanie czy jeśli przywróciłbym ustawienia fabryczne wtedy system zainstaluje się na nowo i data Oryginalnej instalacji systemu też ulegnie "aktualizacji"? Czy 31 października zostanie już na zawsze wpisany w rejestr dla tego laptopa?

×
×
 • Create New...