Jump to content
 • Sign Up

szoszoroszo

Użytkownik forum
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About szoszoroszo

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. Dzięki za pomoc. System wgrany, wszystko śmiga:)
 2. Normalny oficjalny Windows 7 Professional. Czy z najstarszego wydania to nie wiem. Pobrałem ISO przez menadżer pobierania, który znalazłem w necie. Zastanawiałem się czy wina nie leży po stronie nowego dysku, ale w artykule piszą, że rozwiązaniem jest odłączenie myszki od laptopa? XD
 3. Cześć, po wymianie dysku w starym lapku chciałem zainstalować system na nowo. Raz się udało, ale wgrałem sterowniki i przestał mi chodzić touchpad z klawiaturą. Po ponownej próbie instalacja dochodzi do tego momentu: https://ifotos.pl/z/qwannes Pojawia się to: https://ifotos.pl/z/qwannwp A później wywala bluescreena z błędem: https://ifotos.pl/z/qwannwr Następnie wyświetla się komunikat "Komputer został nieoczekiwanie uruchomiony ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd. Nie można kontynuować instalacji systemu Windows. Aby zainstalować system Windows kliknij przycisk OK w celu ponownego uruchomienia komputera, a następnie ponownie uruchom instalator”. Po wciśnięciu OK laptop uruchomi się ponownie i komunikat znowu się pojawi. I tak w kółko. Gdzie może leżeć przyczyna i jak się jej pozbyć?
 4. Ahm. Dzięki, ale u mnie tak jak mówiłem. Nie ma opcji wyboru. Spróbuję pobrać inną wersję, może coś zdziałam
 5. Mówię, ze nie ma. Chcę zainstalować program jakim jest sketchup2016 i w instalatorze nie ma opcji zmiany miejsca docelowej instalacji. Tak samo w programie V-ray (program do sketchup'a) identycznie. Mam ci wysłać screeny z każdego kroku instalacji?
 6. Cześć. Jakiś czas temu dołożyłem do lapka SSD. Podzieliłem go na dwie partycje. I sprawa wygląda tak, że kiedy instaluję jakiś program, i w instalatorze nie ma opcji ręcznego ustawienia miejsca instalacji programu to laptop instaluje go na tej mniejszej partycji systemowej. Windows10 ma opcję zmiany instalacji programów w USTAWIENIA->SYSTEM->PAMIĘĆ, ale nic to nie daje. Gdzieś czytałem, że to tylko dla picu, bo system nie jest zaktualizowany do tego typu zmian XD W rejestrze grzebać nie chciałbym, zresztą w folderze CurrentVersion nie mam plików C;ProgramFiles i nie mam możliwość zmiany "C" na inną wartość. Istnieje jakiś inny sposób na ręczne ustawienie domyślnego miejsca instalowanych programów?
 7. Dzięki za info chłopaki @dm11211 ja zamówiłem Adate XPG SX8200 PRO 256GB. Zobaczymy jak się będzie sprawować
 8. Cześć, dokładałał ktoś dysk ssd m.2 do legiona? Jest tam w środku śróbka montażowa czy trzeba ją dokupić?
 9. A co myślisz o Adacie SX8200? SAMSUNG podobno zwalnia po zapełnieniu
 10. Cześć i czołem. Szukam dysku ssd m.2, 256GB z jakimiś fajnymi prędkościami odczytu i zapisu. Zastanawiałem się nad tymi Samsung 970 EVO 250GB (MZ-V7E250BW) ADATA XPG SX8200 240GB ale powiedziano mi w sklepie, że jadą na TLC, a ja chcę z kościami SLC. Doradzicie coś?
 11. To idzie w jakiś inny sposób sprawdzić czy laptop był wcześniej odpalany/używany?
 12. Cześć, chciałem sprawdzić czy mój lapek był już wcześniej przed kupnem włączany. W tym celu w cmd wpisałem "system info". W 11-stej linijce widnieje data 31 października dla "Original Install Date" (czyli data zakupu laptopa i jego pierwszego uruchomienia). I moje pytanie czy jeśli przywróciłbym ustawienia fabryczne wtedy system zainstaluje się na nowo i data Oryginalnej instalacji systemu też ulegnie "aktualizacji"? Czy 31 października zostanie już na zawsze wpisany w rejestr dla tego laptopa?
 13. Śmieszna sprawa z tymi wentylatorami. Podczas lekkiej pracy typu przeglądanie internetu wentylatory faktycznie załączają się na dosłownie kilka sekund po czym cichną. Jak dla mnie przerwy pomiędzy ich pracą powinny być dłuższe. Włączają się co około 4-5 minut i zaraz gasną.
×
×
 • Create New...