Skocz do zawartości

JUICE WRLD

Użytkownik forum
  • Zawartość

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O JUICE WRLD

  • Ranga
    Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. [1] 3000-3500zł [2] Windows 10 chyba że musiałbym zrezygnować z systemu to może być [3] Bez różnicy, najlepiej jak najlepsze [4] Jak największy czas pracy [5] Praca z grafiką, rzadziej gry a jeszcze rzadziej montowanie filmów [6] Mam jeszcze komputer stacjonarny i wymagam jedynie od niego by był mobilny i dobrze nadawał się do pracy z grafiką komputerową [7] Gry na tym laptopie będą rzadko odpalane - od tego mam PC ale dobrze by było by jakiś WoW czy PUBG lub indie w miare chodziło nawet na najniższych [8] Dysk SSD i dobrze by było mieć jakiś HDD w zapasie [9] Gdzieś czytałem że dużo pamięci RAMu jest potrzebna do grafiki komputerowej więc te 16GB mogłoby być a poza tym mam jeszcze takie pytanie Czy warto czekać do czarnego piątku albo świąt? Będą przeceny czy raczej zdrożeje i lepiej teraz kupić?
  2. [1] student [2] wolałbym mieć system ale jeżeli będzie trzeba to zrezygnuje z niego [3] bez różnicy Waga nie gra roli [4] SSD [5 a] Maksymalnie do 3500zł [5 b] zaczynam zabawe z grafiką dlatego na sam początek wystarczy coś na te 3-4 lata [5 c] 1-2 miesięcy [6] najważniejsza wydajność [7] Nie rozważam pracy na zewnętrznym [8] dom biurko - łóżko, szkoła, praca Tylko w Polsce [9] średnie (jakieś indie gierki) ale i tak za dużo na tym laptopie grać nie mam zamiaru - od grania mam stacjonarny [10] Programy graficzne i czasami obróbka video (sony vegas, photoshop, gimp) [11] bez Wymagan specjalnych [12] - [13] -

×

Ważne informacje

 
Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy
 
Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.