Jump to content
 • Sign Up

mapik777

Użytkownik forum
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mapik777

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Dziękuję bardzo za propozycje. A takie jeszcze pytanie, byłoby coś bliżej 4000 żeby jak najbardziej wykorzystać ten budżet?
 2. 1. Laptop do użytku domowego dla kobiety w średnim wieku 2. Laptop z systemem 3. Rozmiar matrycy 15,4"- 15,6” 4. Musi być dysk SSD (najlepiej jakby był ssd na system i parę programów i hdd, ale nie wiem czy jest taka możliwość). Nagrywarka DVD jest niepotrzebna. 5. Najlepiej jakby cena nie wykraczała poza 4000, chyba, że naprawdę warto byłoby dopłacić niewielką ilość pieniędzy. b. Używany będzie dopóki będzie dobrze działał. W domu obecne są inne komputery typu laptop c. Najlepiej jeszcze w tym roku kalendarzowym 6. Aluminiowa obudowa mile widziana, długa praca na baterii również mile widziana 7. Matryca 1920p. Zastanawiałem się nad matową z możliwie dobrymi kolorami. Czasami byłby podłączany do telewizora (bardzo rzadko) 8. Będzie używany głównie w domu, ewentualnie czasami w podróży. 9. Gry nie będą na nim uruchamiane 10. Wykorzystywany głównie do obsługi poczty mailowej, pakiet Office, domowej obróbki zdjęć. Czasami obejrzenie filmu. 11. Podświetlana klawiatura i bluetooth mile widziane 12. Kolor ,,jakiś ładny'', w miarę elegancki. Marka nie jest ważna. 13. Nic konkretnego nie zostało wybrane
 3. Więc tak pewnie zrobię ? I chyba już ostatnie pytanko. Co byś powiedział jeśli chodzi o laptopy firm Dream Machines i Hyperbook?
 4. A warto byłoby czekać na tego Legiona Y730-15? Czym się różni od Y530-15? Też się nad tym zastanawiam. Na pewno byłby to dodatkowy plus, więc jeśli cena nie byłaby dużo wyższa to czemu nie. Najbardziej na razie przypasowały mi Acer i Lenovo z racji tego, że nie mają czerwonych elementów, a na tym mi bardzo zależy. Jeśli skończyłoby się na którymś z tych to który byłby lepszym wyborem?
 5. [1] Rodzinny [2] Bez windowsa [3] 15,4"- 15,6” [4] Chciałbym by był z dyskiem SSD i HDD (128 + 1000 przynajmniej). Napęd DVD nie jest konieczny (byłby to dodatkowy plus, ale w razie czego kupi się napęd zewnętrzny) [5a] Laptop nowy w cenie ok.4300zł (jeśli warto byłoby dopłacić to maksymalnie 4800zł) [5b] Laptop będzie używany do momentu gdy będzie z nim wszystko w porządku i będzie dało się na nim sprawnie pracować. W domu posiadam wydajny komputer z i7, który czeka aktualnie na wymianę grafiki. [5c] Jak najszybciej [6] Dobra wydajność procesor/grafika (mile widziana dobra długość pracy na baterii) [7] 1080p, matowa IPS [8] Głównie w domu na biurku, lecz czasem zdarzy się na łóżku jak i sporadycznym wyjeździe [9] Hearthstone, The Sims 4, lecz czasem pewnie jakiś Wiedźmin 3, GTA V (oczywiście nie na najwyższych detalach, bo trudno byłoby to osiągnąć w tej cenie) [10] W domu głównie internet, programy takie jak Word i Powerpoint, filmy, a czasem jakaś gra. Na wyjeździe może się zdarzyć odpalenie jakiegoś Ps Lightroom (amatorsko). [11] Jeśli laptop posiadałby 8gb ram, dobrze by było jeśli miałby wolne gniazdo (przyszła rozbudowa) [12] Laptop nie może posiadać na sobie żadnych ,,gamingowych'' czerwieni na klawiaturze, głośnikach, touchpadzie itp. [13] Trudno znaleźć coś z gtx1060 w tej cenie, a takich głównie starałem się szukać. Zainteresowały mnie marki takie jak Dream Machines i Hyperbook, lecz nic konkretnego
×
×
 • Create New...