Jump to content
 • Sign Up

mapik777

Użytkownik forum
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mapik777

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Więc tak pewnie zrobię ? I chyba już ostatnie pytanko. Co byś powiedział jeśli chodzi o laptopy firm Dream Machines i Hyperbook?
 2. A warto byłoby czekać na tego Legiona Y730-15? Czym się różni od Y530-15? Też się nad tym zastanawiam. Na pewno byłby to dodatkowy plus, więc jeśli cena nie byłaby dużo wyższa to czemu nie. Najbardziej na razie przypasowały mi Acer i Lenovo z racji tego, że nie mają czerwonych elementów, a na tym mi bardzo zależy. Jeśli skończyłoby się na którymś z tych to który byłby lepszym wyborem?
 3. [1] Rodzinny [2] Bez windowsa [3] 15,4"- 15,6” [4] Chciałbym by był z dyskiem SSD i HDD (128 + 1000 przynajmniej). Napęd DVD nie jest konieczny (byłby to dodatkowy plus, ale w razie czego kupi się napęd zewnętrzny) [5a] Laptop nowy w cenie ok.4300zł (jeśli warto byłoby dopłacić to maksymalnie 4800zł) [5b] Laptop będzie używany do momentu gdy będzie z nim wszystko w porządku i będzie dało się na nim sprawnie pracować. W domu posiadam wydajny komputer z i7, który czeka aktualnie na wymianę grafiki. [5c] Jak najszybciej [6] Dobra wydajność procesor/grafika (mile widziana dobra długość pracy na baterii) [7] 1080p, matowa IPS [8] Głównie w domu na biurku, lecz czasem zdarzy się na łóżku jak i sporadycznym wyjeździe [9] Hearthstone, The Sims 4, lecz czasem pewnie jakiś Wiedźmin 3, GTA V (oczywiście nie na najwyższych detalach, bo trudno byłoby to osiągnąć w tej cenie) [10] W domu głównie internet, programy takie jak Word i Powerpoint, filmy, a czasem jakaś gra. Na wyjeździe może się zdarzyć odpalenie jakiegoś Ps Lightroom (amatorsko). [11] Jeśli laptop posiadałby 8gb ram, dobrze by było jeśli miałby wolne gniazdo (przyszła rozbudowa) [12] Laptop nie może posiadać na sobie żadnych ,,gamingowych'' czerwieni na klawiaturze, głośnikach, touchpadzie itp. [13] Trudno znaleźć coś z gtx1060 w tej cenie, a takich głównie starałem się szukać. Zainteresowały mnie marki takie jak Dream Machines i Hyperbook, lecz nic konkretnego

×
×
 • Create New...