Skocz do zawartości

maaarcin

Użytkownik forum
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O maaarcin

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. A jak wyglądają różnice w obudowie? Pytam, bo laptop będzie wykorzystywany do pracy (głównie pisanie) i dla mnie to dość ważne, aby po pół roku nie powycierał się itp. i wyglądał w miarę sensownie 😉
 2. Cześć, Jestem na etapie wyboru nowego sprzętu. Praktycznie wytypowałem już dwóch kandydatów: Dell Vostro 7570 i Dell Inspirion 7577 (linki poniżej). Konfiguracje podzespołów praktycznie takie same. I tutaj pojawia się problem... który wybrać? Komp będzie przede wszystkim wykorzystywany do pracy (bardzo dużo pisania) + obróbka zdjęć. Który lepiej się do tego nada? Chodzi przede wszystkim o klawiaturę, a także chłodzenie (żeby nie grzał mi rąk 😉 ) Będę wdzięczny za informację jakie są różnice. Dell Vostro 7570 i7-7700H/16GB/256+1000/10Pro GTX1050Ti Dell Inspiron 7577 i7-7700/16G/256+1000/Win10 GTX1050Ti
 3. Taką podstawkę niechłodzącą mam 🙂 Jeżeli chodzi o starego ACERa to nie pamiętam jaka to była seria (było to wiele lat temu), ale po roku miałem na nim wycierane wszystkie plastiki. Ogólnie Acer jakoś mi nie pasuje 🙂 Nie, nie pracuję zawodowo przy grafice. Praca z zewnętrznym monitorem nie jest planowana.
 4. 1) Laptop dla dorosłego 30+ 😉 2) Laptop z systemem Windows 10 3) 15,4-15,6. Waga raczej nieistotna. 4) Laptop z SSD 256GB + HDD 1GB (najlepiej taka konfiguracja). Napędu optycznego nie potrzebuje. Być może będę chciał kiedyś rozbudować RAM. 5 a) Kwota 4500 - 5500 zł. Tylko nowy bez dodatkowych akcesoriów. 5 b) Laptop ma być podstawowym narzędziem pracy i posłużyć mi przez kilka lat. 5 c) W ciągu najbliższego miesiąca. 6) Jakość wykonania jest dla mnie ważna. Przez kilka dobrych godzin dziennie laptop będzie wykorzystywany do pracy z tekstem (ręce na klawiaturze, której jakość jest dla mnie bardzo ważna). Dobrze byłoby, aby po roku takiej pracy laptop wyglądał normalnie, a nie był powycierany. Oczekuję wysokiej wydajności, ale tutaj bardzo ważne dla mnie jest również dobre chłodzenie. 7) Tutaj niestety za bardzo się nie znam. Ale będę również pracował przy amatorskiej obróbce zdjęć, więc chyba w grę powinna wchodzić matryca IPS. Praca na zewnętrznym monitorze nie jest planowana. 😎 Będzie głównie używany w domu (łóżko) ;), ale będzie również od czasu do czasu służył do pracy w terenie (raczej w Polsce) 9) Gry raczej mnie nie interesują. Jeżeli już to typu Football Managera. Choć przy dobrej wydajności nie wykluczam, że coś tam sobie zainstaluję z dobrych tytułów. 10) Adobe PS, Adobe LR Sony Vegas 11) Oczekuję dobrej jakości obudowy, klawiatury przyjaznej pisaniu (będzie tego bardzo dużo). Oczekuję również dobrego systemu chłodzenia (dla komfortowej pracy z rękami na klawiaturze) Co najmniej 16GB RAM 12) Jakoś niechętnie podchodzę do Acera (to chyba efekt słabej jakości obudowy laptopa, którego miałem dawniej). Ostatnio pracowałem na Toshibie A660 13) Wśród rozważanych laptopów były Dell Inspiron 7577 (tutaj jednak czytałem o sporych problemach z dźwiękiem) Seria ASUS ROG i MSI GT (tutaj mam jednak wątpliwości co do klawiatury i jej wygody przy pisaniu)

×

Ważne informacje

 
Giełda Komputerowa 🖥️🖱️ Kup Sprzedaj Kupie Sprzedam Oddam Zamienię
Grupa na Facebooku · 4174 członków
Dołącz do grupy
 
Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.