Jump to content
 • Sign Up

pawlo_sztu

Użytkownik forum
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pawlo_sztu last won the day on November 18 2018

pawlo_sztu had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralna

About pawlo_sztu

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Brałbym Legiona, zdecydowanie dobrze się na nim gra +pracuje, wydajny laptop. a Jak zależy Ci na dobry serwisie to zarejestruj się w Premium Care. Dają 5 dni na naprawę albo zwrot kasy i naprawiony laptop.
 2. Zobacz sobie Lenovo Legion Y530, bardzo dobrze sobie radzi w grach, działa płynnie i wydajnie.
 3. brałbym zdecydowanie legiona, matryca, procesor, grafika - są bardzo ok. działa płynnie i dobrze się gra.
 4. Lenovo Legion Y530, płynnie chodzi, wydajny, grafika dobra, procesor też. po prostu dobry laptop. no i pograć też można:)
 5. mam lenovo legion y530, dobry do gier, dobra grafika, procesor i chłodzenie. do tego zobaczyć możesz premium care, dobre podejście mają do tematu serwisu i klienta.
 6. ja bym czekał na legiona. laptopy z tej serii bardzo dobre, sam też używam. więc jak możesz czekać to na moje warto.
 7. legion y530 wg mnie zdecydowanie ok, wydajny, dobra grafika itd, +lenovo premium care, fajna ochrona kupujących. mnie to bardzo do nich przekonuje.
 8. Lenovo Legion Y530 + lenovo premium care. dobre podejście mają do serwisu, mają 5 dni w razie czego na naprawę albo oddają kasę i naprawionego laptopa. Y530 dobry sprzęt, procesor, chłodzenie, grafika to na pewno plusy w tym laptopie.
 9. Legion y720 jest bardzo dobry. Grafika fajna, na baterii bardzo dobrze trzyma. Przy długotrwałym obciążeniu też daje radę. więc wg mnie warto
 10. mam legiona y530 i jest dobrze, mogę polecić. wydajny, dobrze działa na baterii, dobra grafika, lekki....mnie przekonał:)spokojnie do gier, ale też popracujesz
 11. ja bym brał lenovo,legiony mnie mega przekonują. i jak dodasz teraz, że jest lenovo premium care, to lenovo naprawdę daje radę - 5 dni na naprawę sprzętu dają albo zwrot kasy i naprawiony laptop. ja mam legiona, działa bez zarzutu.
 12. ja z Lenovo Legion Y530 jestem zadowolony. przy zakupie zarejestrowałem się na lenovo premium care, także fajnie bo jest spokój - gwarancja naprawy laptopa w 5 dni lub zwrot kasy i naprawionego laptopa.
 13. Lenovo Legion Y530. To dobry laptop+ akcja Lenovo Premium Care, w razie problemów lenovo ma 5 dni na naprawę albo zwrot kasy i naprawionego laptopa, to tak w skrócie.
 14. ja mimo wszystko bym brał legiona, bo to dobry laptop jest. do tego masz u nich taki program, lenovo premium care. dają w razie problemów 5 dni na naprawę albo zwrócą ci kasę i naprawionego laptopa. mam legiona, używam i działa bardzo dobrze.
×
×
 • Create New...