Jump to content
 • Sign Up

kaziuk86

Użytkownik forum
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kaziuk86

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Ktos doradzi czy ta cena laptopa jest ok?
 2. https://m.olx.pl/oferta/sprzedam-laptop-do-gier-lenovo-15-6-cali-4k-i7-7700hq-gtx-1060-16gb-CID99-IDIxprz.html
 3. Czy można wysyłać zdjęcia z telefonu w dowolnym miejscu, czy to działa jak np. Dropbox?
 4. Czy można wysyłać pliki ze smartfona z poza domu? Czy ten nas musi być cały czas włączony czy można go czasem wyłączać?
 5. Tak myślę że kilka plików można udostępnić.
 6. Co lepiej kupić do przechowywania danych serwer nas, czy kupić pojemny dysk 3,5 i włożyć go w obudowę na USB?
 7. Ale masz poinstalowane sterowniki z tej strony co Ci dałem? Zainstaluj wszystkie bo to są specjalne od producenta.
 8. Jaki błąd wyskakuje? A sprobuj pobrac nerve ze sklepu microsoft https://www.microsoft.com/en-us/p/lenovo-nerve-center/9n69gq0x4v00#
 9. Też na początku nie miałem wszystkich opcji w nerve sense. W sumie już nie pamiętam jak to zrobiłem, a też się nakombinowałem. Spróbuj zainstalować wszystkie potrzebne sterowniki z tej strony https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/legion-series/legion-y720-15ikb/downloads Masz tam też sterowniki do klawiatury i myszy.
 10. No bo na nvidii tak wq miare nie scina ale wentylatory glosne. Na intelu cicho ale przycina :)
 11. http://driveragent.com/c/driveragent_results?hwid=72edf1555e58e812fe34e1945be63df3&ref=-1 Trzeba zaaktualizowac sterowniki tym programem? Ja zawsze używam Driver Booster.
 12. EDIT:Zmieniłem Intela na domyślną grafikę w systemie i laptop chodzi ciszej. Ale te ścinki mnie drażnią :D
 13. Zainstalowałem wszystko co trzeba ze strony lenovo, tak sobie z tymi wiatrakami. Ale jeszcze jedna rzecz mnie drażni, że windows 10 łapie czasem ścinki jak uruchamiam jakieś katalogi, albo zazwyczaj klikam kilka razy na pulpicie odśwież (takie małe przyzwyczajenie) i to zwykłe menu na pulpicie potrafi zająć krótką chwilę zanim się pojawi, a powinno natychmiast na takim laptopie. Teraz może jest lepiej bo zmieniłem w ustawieniach Nvidii zamiast "Użyj ustawień aplikacji 3D", ustawiłem "Stosuj preferencje użytkownika, stosując - wydajność.
 14. Problem rozwiązany. Zainstalowałem Lenovo Nerve Sense, zamiast Lenovo Nerve Center.
 15. Po pierwszym uruchomieniu komputera klawiatura włącza się na czerwono na 1 sekunde, potem gaśnie. U mnie powinno się włączyć podświetlenie Fn+spacja, ale niestety to nie działa, ani na Windowsie ani na Linuksie. W biosie nie widze żadnej opcji. Czy jest jakieś rozwiązanie?
×
×
 • Create New...