Jump to content
 • Sign Up

milons

Użytkownik forum
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About milons

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Ok, uważasz, że to dobry pomysł? Wiem, że są to sprawdzone marki. Z drugiej strony wolę kupić laptop używany ale z biznesowej/wytrzymałej serii z i5/i7 5 generacji wzwyż niż nowy plastikowy laptop w tej samej cenie. Co myślisz na ten temat?
 2. Matryca TN nie jest może szczytem technologii na 2018 rok, ale jestem w stanie ją zaakceptować w zamian za fajne podzespoły. Myślisz, że nie warto kupować w tej cenie (lub ciut niższej) czegoś używanego/poleasingowego? Do tego Inspiriona muszę dołożyć RAM za kilkaset PLN, całość wychodzi już pod 4.5K :/ Mocno naciągnie to mój budżet.
 3. Witam. Założyłem działalność gospodarczą i chcę wyposażyć swoje stanowisko pracy. Na codzień pracuję z dużymi projektami w Visual Studio więc min 16 GB RAM. Pozostałe parametry: Procesor - i5 lub i7 conajmniej 6. generacji, fajnie byłoby, gdyby nie był niskonapięciowy Dysk - najlepiej SSD + HDD, ale samo SSD >= 200 GB też będzie ok Grafika - bez znaczenia, jesli będzie jakiś Radeon to spoko, ale nie chcę dopłacać za kartę. Matowa matryca 15'-16' Może być bez systemu Fajnie byłoby, gdybym mógł podpiąć go pod stację dokującą, ale nie jest to priorytet Klawiatura i touchpad nie jest jakaś bardzo ważna, bo zawsze pracuję na zewnętrznych Solidna obudowa Chcę kupić laptop do kwoty 3000 PLN netto. Może być nowy lub poleasingowy (pytanie do was - czy w tej cenie z tymi wymaganiami lepszy nowy czy używany?). Do tej pory u obecnego pracodawcy pracuję na laptopie DELL Precision 7510 ze stacją dokującą i dwoma monitorami Della i jestem z tego sprzętu bardzo, bardzo zadowolony, ale jest on poza moim budżetem. Obecnie zastanawiam się nad tym urządzeniem: http://allegro.pl/dell-inspiron-5577-i5hq-16gb-ssd-gtx1050-4gb-fhd-i7140954662.html Poradźcie, pomóżcie, podeślijcie :) 1) Mężczyzna 25 lat, programista .NET, laptop na firmę, może być poleasingowy/używany jeśli będzie z dobrej serii biznesowej. Raty 0% też wchodzą w grę. Ewentualnie jakieś dodatkowe ubezpieczenie. 2) Może być z Windows 10, chociaż nie jest to priorytet, jestem w stanie dokupić licencję osobno 3) 15,4" - 15,6", waga nie jest istotna - z reguły praca przy biurku 4) Najlepiej SSD (>=200GB) + HDD, ewentualnie sam SSD 5a) 3500 PLN bruto, najlepiej na fakturę. Jeśli będzie coś bardzo wartego uwagi to jestem w stanie wydać do 4k brutto 5b) laptop na długo, jedyny komputer który będę posiadał 5C) Zakup w ciągu 2 miesięcy 6) Wytrzymała konstrukcja, wzmocnione zawiasy, stonowany wygląd 7) FullHD, matryca matowa, prawdopodobnie dokupię zewnętrzny monitor 8) biuro + praca w domu, z reguły pod zasilaniem, tylko w Polsce, 9) Gram tylko sporadycznie, często w starsze tytuły, nowe tytuły mogą działać w niskich detalach 10) Visual Studio 2017 - duże komercyjne projekty, VMWare Workstation - rzadko, ale zdarza się, Xamarin Android Emulator Sony Vegas - hobbystycznie, sporadycznie 11) Podświetlana klawiatura i złącze stacji dokującej - supert jeśli będą, ale nie jest to priorytet 12) Stonowana czerń, chętnie Dell, ale nie jest to jedyna marka którą biorę pod uwagę (korzystam obecnie z biznesowego Dell Precision 7510 ze stacją dokującą i 2 monitorami Della) 13) http://allegro.pl/dell-inspiron-5577-i5hq-16gb-ssd-gtx1050-4gb-fhd-i7140954662.html 14) Super byłoby gdyby posiadał min 16GB RAM (projekty VS są naprawdę ciężkie) Jeśli będzie jakaś fajna karta graficzna w zestawie to super, ale nie chcę dopłacać za high-endowego GeForce Celuję w procesor i5 lub i7 minimum 6. generacji Klawiatura i touchpad nie jest bardzo ważny, bo niemal zawsze korzystam z zewnętrznej klawiatury. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...