Jump to content
 • Sign Up

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/20/2020 in all areas

 1. 1 point
  Do 2.5k praktycznie nie da się dostać laptopa, więc dobrze, że można to wyżej podciągnąć. Pod takie uniwersalne zadania, najlepiej się sprawdzi Ryzen 4500u, który ma 6 rdzeni i przyzwoity układ graficzny, więc bez problemu odpalisz wyżej wymienione gry. Tu na myśli mam takiego asusa z 8 gb ram i dyskiem 512 https://www.x-kom.pl/p/575667-notebook-laptop-156-asus-vivobook-s15-m533ia-r5-4500u-8gb-512-w10.html#Specyfikacja
 2. 1 point
  Znaczy tak, Aorus nadaje się pod OC, ale nie nie wiem jak to będzie z i9 😄 Tak, to ten Seasonic 😉 Chłodzenie, tu wybrałbym Freezera 360 - dlaczego? Kurde, ciężko się rozpisać 😄 Po prostu cena jest adekwatna do jakości tego potworka. Banalny montaż i na start dają dobre wentylatory. Będę kupował je pod swoje i5 10600K, które chce wykręcić na 5Ghz 🙂 Z BQ zdarzały się problemy z pompkami, ale nie wiem czy to po prostu nie była jakaś wadliwa partia. Dawno nie słyszałem żeby znowu były jakieś problemy. Chyba Blacku robił reckę tego AIO. A co do SPC... Hmm, to jest temat rzeka. Ja osobiście wybrałem tę budę, o której wyżej pisałem bo miała dwie najważniejsze cechy : ARGB (niech somsiady widzo jaka choinka :D) i montaż aio na topie. W tej cenie, nie ma lepszej budy jeżeli komuś zależy na poprawnym montażu AiO ( czyli top ) oraz dobrym przepływie powietrza z filtrami.
 3. 1 point
  Ten Aorus może zostać skoro nie chcesz OC. Już samo kupno NZXT to wyrzucenie pieniędzy w błoto 😉 o wiele lepszym i tańszym rozwiązaniem będzie : - BQ Pure Loop 360 - Fractal Celsius S36 - i klasyka nad klasykami, Freezer 3x120 Co do zasilacza, tu bym się nie bawił w półśrodki tylko brał topkę czyli Focus 750W od Seasonica. Obudowa - tu bym śmiało postawił na SG7V od SPC. Jako posiadacz tego modelu, w wersji argb mogę stwierdzić, iż jest to kawał dobrej obudowy. Bardzo dużo miejsca, świetna wentylacja i fajnie idzie kable ułożyć.
 4. 1 point
  Jeśli miałabym wybierać pomiędzy Twoimi propozycjami to wybrałabym Asusa TUF. Model HP jest dość nowy na rynku i dużo się o nim nie dowiesz, jednak z tego co udało mi się znaleźć i wyczytać od osób, które go posiadają to ogólnie jest dobry. Jednak jego największą wadą, którą ludzie podkreślają jest bardzo elastyczna matryca. Nie jest tak stabilna jak w przypadku tych dwóch modeli Asusa. Dodatkowo jest dość głośny nawet przy robieniu podstawowych czynności. Z TUF'em miałam do czynienia i jest to bardzo udany model jednak jakby go porównać do Rog strix to układ chłodzenia ma jednak trochę gorszy. Jeśli bardzo zależy Ci na procesorze Ryzen to brałabym TUF'a.
 5. 1 point
  ROG nie ma problemów z chłodzeniem. Jeżeli chodzi o kwestie wykonania, chłodzenia i matrycy to jest to bardzo dobra seria.
 6. 1 point
  Rog strix bardzo dobrze radzi sobie z temperaturami i w tym budżecie właśnie jego bym wybrała. Układ chłodzenia jest w nim dobrze przemyślany. Na wysokich obrotach będzie go słychać jak w przypadku każdego laptopa gamingowego, ale przynamniej masz pewność, że nic Ci się nie przegrzeje, a temperatury CPU i GPU będą na odpowiednim poziomie. Jego konfiguracja to 6 rdzeniowy procesor i7, 16gb ram, gtx1660ti i dysk 512gb ssd. Zawsze masz możliwość rozszerzenia pamięci ram lub dorzucenia drugiego dysku w przyszłości. Co do matrycy jest to bardzo dobry IPS 144Hz. ASUS ROG Strix G15 i7-10750H/16GB/GTX1660Ti/512 144Hz 5599zł
 7. 1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...