Skocz do zawartości
Nieidealny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grałem w grę, po czym nagle dostałem freeza, po zrestartowaniu komputera pojawiły się takie jakby artefakty I rozdzialka 1920 x 1080 nie została rozciągnięta na cały monitor tylko na jego część. Chciałem naprawić rozdzialke za pomocą nvidia control panel lecz się nie włącza. Próbowałem zaktualizowac sterowniki to pomimo że instalowalem prosilo mnie o zrestartowanie komputera. Po zrestartowaniu komputera sterowniki nadal nie zostały zaktualizowane. Na ten moment przy włączeniu komputera jest taki widok jak w załączonych zdjęciach, a gdy próbuje włączyć geforce experience pojawia sie czarny ekran i wentylatory w karcie zaczynaja walić na pelna moc.

Zrobiłem:
-Zmieniłem kartę z portu na inny port żeby się upewnić czy nie wina portu
-Sprawdziłem czy karta jest prawidłowo podpięta
-Spróbowałem zainstalować panel z Microsofta lecz nic nie dało bo wyskakiwal błąd o treści tego że nie jest on kompatybilny z sterownikami
-Również spróbowałem zamienić kartę na inna O tyle że ta inna jest strasznie stara i być może poprostu również jest zepsuta

Moja karta to msi gtx 660

 

https://imgur.com/a07sY5m

https://imgur.com/lqgqLnq

https://imgur.com/FUrURz1

https://imgur.com/ixYXdUt

 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...