Skocz do zawartości
Nieidealny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli możesz dorzucić stówkę, to do tego typu pracy powinien spokojnie wystarczyć Ci IdeaPad z i3 dziesiątej generacji, 8 GB RAM. W razie konieczności pracy poza domem, czy po prostu konieczności transportu nie będzie problemu, bo nie jest ciężki, do pracy w pakiecie Office przyda się wydzielona klawiatura

 

https://www.x-kom.pl/p/576233-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-3-15-i3-1005g1-8gb-256.html

Opublikowano

Ciężko teraz o coś sensownego do 2500. Za około 2700 można już wyrwać Acera Aspire 5 na 11. generacji Intela. Taka opcja będzie dużo bardziej przyszłościowa. Sam laptop ma przyjemnego dla oka IPS.

Opublikowano

Od około 2 miesięcy jest to samo - nie da się kupić laptopa za mniej niż 3 tysiące... Na pewno nie brałbym nic pod uwagę z i3/ryzen 3. Jak już, i5 bądź ryzen 4500u.

Trzeba będzie zaokrąglić budżet do 3 tysięcy i wtedy można pokusić się na powyższego acera. 11 generacja jest całkiem wydajna, a nawet i zintegrowana karta pozwoli odpalić jakieś słabsze gry https://www.x-kom.pl/p/595729-notebook-laptop-156-acer-aspire-5-i5-1135g7-8gb-512-ips-srebrny.html

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...