Skocz do zawartości
Nieidealny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej!

[1] 4.5k pln, do karty graficznej

[2] ten lub przyszły miesiąc

[3] Mam system, mogę złożyć sam

[4] sama skrzynka

[5] Sztuczna inteligencja, ML, praca z danymi, programowanie, czasem matlab, symulacje 3d, bardzo rzadko gry (starsze)

[6] monitor 1440p/60hz

[7] niespecjalnie, chyba, że będzie warto

[8] -

[9] nie przewiduje

[10] wydajność, chociaż cisza zdecydowanie na plus

[11] -

[12] -

Wiem, że amd ma niedługo wypuścić nowe karty, niedawno wydali też cpu, ale wciąż chyba nie są dostępne. Podobnie nvidia ma wydać kolejnego rtxa. Warto poczekać?

Opublikowano

Z tego co wiem z kartami AMD mogą być problemy na niektórych frameworkach do SI, nie zawarłem tego w poście - mój błąd. Dzięki bardzo za zestaw. Myślisz, że czekać właśnie na 2070s? 3070 ma chyba być za 2400, według Ciebie, warto dołożyć? Czy w takim zestawie zostanie wykorzystana? 30xx chyba chodzą już na pcie 4.0

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...