Skocz do zawartości
Nieidealny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam laptopa dla siostry, który będzie wykorzystywany głównie do internetu, worda, pdf, prezentacji i oczywiście do oglądania filmów i seriali. Sprzęt musi długo wytrzymywać na baterii i  powinien być nie większy niż 14 cali.

 

Z tego co samemu znalazłem to:

 

MateBook D 14 R5-3500 za ok 2,5k

MateBook D 14 R7-3700 za 3k [Czy jest to warte doplacenia tych 5 stów]

 

Acer Swift 3 R5-4500U/8GB/512

Acer Swift 3 R5-4500U/16GB/512

 

A może zwiększyć troche budżet i kupic macbooka air 13,3 lub nawet Acer Swift 3 R7-4700U/16GB/1000[czy ta wersja jest znacznie lepsza od R5-45U?]

 

Co myślicie? Z góry dziękuje za pomoc.

Opublikowano

MateBook D 14 R7-3700 za 3k spoko opcja, podswietlana klawa, dobre wykonanie, ladowanie typu C ? na spokojnie do pracy, internetu wystarczy. 

Jesli masz iPhone, albo zamierzesz kupowac w przyszlosci, warto pojsc ewentualnie w strone macbooka 13.3 ? 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...