Skocz do zawartości
Nieidealny.pl

lakomika

Użytkownik forum
  • Postów

    67
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia lakomika

core_member_rank_17

core_member_rank_17 (1/14)

1

Reputacja

  1. Hej Mam pytanko wiecie może od kiedy w Polsce mogą być ponownie dostępne Huawei MateBook D 14?
  2. lakomika

    Ram

    Hej Szukam RAM'u 16 Gb 2 kości do lapka: https://www.x-kom.pl/p/285106-notebook-laptop-156-lenovo-y700-15-i7-6700hq-8gb-1281000-gtx960m.html?fbclid=IwAR03_kQ6MQCzSz-I_lfrVgDuGvtbVAjhpONAUOu1gAyRcnDjIQfDoVC_W3Q Możecie jakiś doradzić?
  3. Hej Mam chłodzenie MASTERLIQUIID ML240L RGB oraz obudowę SilentiumPC Regnum RG4T RGB Pure Black. Chciałbym zamontować na topie obudowy to chłodzenie jednakże nie wiem jak zamontować wiatraki. Na jednych poradnikach widzę że wiatraki powinny być tak: https://ibb.co/wdqyBLS na innym: https://ibb.co/YT2jvbZ Wiadomo jaki jest poprawny?
  4. ale ten MSI GL75 9SD nie jest tragiczny wagowo tylko 2,5 kg można przeżyć
  5. dzięki wielkie. dzięki temu forum moje życie staje się lepsze ?
  6. Jeszcze się zastanowię nad: Asus TUF Gaming FX505GE (FX505GE-AL388)
  7. Powiem tak dla mnie kupowanie laptopa to mordęga. I nie wiem czy nie kupić 14,1 i 17,3 cali. 17.3: MSI GL75 9SD-080XPL (jakby była recenzja to byłbym wdzięczny) 14,1: - ultra mobilnego, t480s myślałem nad tym aby przyoszczędzić i kupić A na obecną chwilę myślałem nad tym 15,6 bo i tak myślałem aby po vpn łączyć się z kompem.
  8. chce po prostu mieć przenośny, kupić kieszeń i mieć na nim dane
  9. Hej [1] Mężczyzna student informatyki [20 lat] [2] Najlepiej jakby windowsa nie było [3] 15,6 cali - ultra lekki do 2,2 kg, nowy [4] SSD [5] Do 3,5 tysięcy brutto [5b] Jak najdłużej minimum 4 lata [5c] Na obecną chwilę mam komputer nowy oraz hp elitebook g1 i potrzebuje laptopa którego wszędzie będę mógł zabrać i teraz laptopa teraz chce kupić jak najszybciej nie mniej [6] Najlepiej jakby była bardzo wytrzymała [7] Musi być IPS [8] Biuro, dom, powinien móc korzystać z niego na kolanach np w komunikacji miejskiej- ten laptop będzie użytkowany wszędzie [9] Czasem CS [10] Intellij, visual studio, word, excel [11] USB-C które umożliwia dodatkowe dołączenie modułu który daje możliwość hdmi, usb dodatkowe [12] Lubie lenovo thinkpad ale nie pogram w nic a mobilność jest bardzo ważna Odpada lenovo legion niestety nie przyzwyczaiłbym się do tego układu i brak możliwości położenia rąk na laptopie - upierdliwy ze mnie klient czemu nie można złożyć laptopa... [13] Myślę nad: Lenovo ThinkPad E590 i5-8265U/8GB/256/Win10Pro (20NB001APB)
  10. Hej Szukam dysku 2,5 cala przenośnego na dane 2 Tb. Jaki byście polecili?
  11. Hej Mam problem z włączeniem windowsa po uruchomieniu komputera.Nie wiem dlaczego bios nie widzi systemu na dysku m2. Mianowicie mam 2 dyski na jednym był kiedyś windows 10 (ssd sata) i drugi na którym jest windows (ssd m2), Ssd sata został sformatowany, postanowiłem go odłączyć, ale nie odpalę windowsa gdyż bios nie widzi "windows boot manager" na m2, a na ssd sata wciąż tak. Jak można to naprawić?
  12. a nie ma problemów z veracrypt'em i windowsem 10 kiedy się aktualizuje?
  13. Hej Mam problem natury kryptograficznej. Mianowicie mam płytę główną: MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI Chce zaszyfrować dysk systemowy nie mniej nie mam TPM 2.0. Szukam tego modułu ale nie mogę znaleźć, możecie polecić gdzie ten moduł kupić i czy się da w ogóle zaszyfrować dysk systemowy.
  14. A wiadomo czemu nie ma już huawei matebook w sklepach?
  15. Bo powiem szczerze zastanawiam się nad tymi 2 laptopami: LENOVO ThinkPad T480 i5-8250U 8GB 256SSD FHD W10Pr - wiem że gwarancja przedawcy tylko 12 miesiecy, tutaj jest napisane że ma 1,32 kg chociaż na forum piszą że ma min 1,6 kg HUAWEI MateBook D14 Ryzen 5-2500U/8GB/256GB SSD/INT/Win10H Zależy mi bardzo na wadze oraz baterii (hp nie wchodzi w grę przez klawiaturę). Bedzie mi służył do przeglądania internetu czasem intellij I nie wiem za bardzo co robić....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...