Skocz do zawartości
Nieidealny.pl

InfinityZXZ

Użytkownik forum
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez InfinityZXZ

  1. Skoro to z x komu Legion Y530 to czy będzie to ta lepsza matryca ?
  2. Czyli z moich propozycji zostaje legion. Jest coś jeszcze sensownego na rynku ?
  3. Właśnie o tym a raczej o jego braku w tym modelu. Tylko taki mi pasuje z omenów. Tu przykład tego który mi nie odpowiada.
  4. Co do omenów. Występują takie z wycięciem między zawiasem a krawędzią laptopa i takie które wyglądają identycznie jak ten Pavilion Power tylko z czerwoną stylistyka. Są między nimi znaczące różnice ? Te z wycięciem dla mnie odpadają.
  5. W przypadku legiona ta roznica w matrycach jest bardzo znacząca ? No i co do tych odnawianych to nie warto się w ogóle nimi interesować ? A co do samego laptopa ( HP ), jest on w miarę porządny czy nie wart uwagi ?
  6. [1] Dla mnie czyli studenta. [2] O ile to możliwe, bez systemu. [3] 15.6" [4] najlepiej SSD + HDD [5 a] 3800 ale jeśli 200 zł coś diametralnie zmieni to nie ma problemu [5 b] Przez jakieś 3,5 roku. Posiadam stacjonarkę. [5 c] W ciągu tygodnia, nawet dzisiaj jeśli coś wybiorę. [6] Coś z i7 7700HQ lub i5-8300H; Jeśli chodzi o materiał może być plastik ale przyzwoitej jakości. Dobrze by było, żeby bateria wytrzymywała na uczelni. [7] FHD, najlepiej IPS [8] Uczelnia/Dom [9] Interesuje mnie coś z 1050/1050Ti żeby dało się komfortowo pograć na mniejszych detalach. [10] VMware, IntelliJ IDEA, Android Studio [12] Najlepiej nic o gejmingowej stylistyce, ew. lekkie. [13] HP OMEN i7-7700HQ 16GB 256SSD+1TB GTX1050Ti W10 LENOVO Legion Y530 GTX1050Ti i5 8GB 256SSD+HDD HP Pavilion Power 15 i7-7700HQ SSD +1TB GTX 1050Ti
×
×
  • Dodaj nową pozycję...