Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

Siemka,聽

zastanawiam si臋 od d艂u偶szego czasu nad laptopem na studia jednak偶e teraz mam ju偶 konkretne propozycje z po艣r贸d, kt贸rych mam nadziej臋, 偶e pomo偶ecie mi co艣 wybra膰.聽

Rozwa偶am Thinkpda E14 (Ryzen 3 4300u) za 2000 z艂otych, Thinkpada X390(i7 8th) za 2300 z艂otych, Thinkpada T480s (i5 8th) za 2500 z艂otych i Acera Swift (Ryzen 5 4500u) za 2700 z艂otych.聽

Laptop jak to na studiach b臋dzie s艂u偶y艂 g艂贸wnie do pracy biurowej, ewentualnie jaka艣 gierka pokroju ETS2 czy Civilization V.聽

Dodam, 偶e wst臋pnie za 3 lata chcia艂bym wymieni膰 laptopa, 偶eby aktualny zakup jeszcze by艂 co艣 warto.聽
Kt贸ra z tych opcji by艂aby najbardziej optymalna? Mo偶e macie jakie艣 swoje propozycje?聽

Z g贸ry dzi臋kuje za pomoc.聽

ets2 pomimo tego, 偶e jest star膮 gr膮, to jednak jest do艣膰 wymagaj膮ca. Poleca艂bym i艣膰 w stron臋 ryzena 4500u, bo on w swojej cenie oferuje bardzo dobr膮 wydajno艣膰. Najlepiej wypada dell, kt贸ry ma dobr膮 matryc臋 IPS ( inna nazwa, ale to to samo :D) Acer ma strasznie s艂abego ipsa z s艂abym pokryciem.

Bez problemu te 3 lata wytrzyma i b臋dziesz zadowolony. Dell Inspiron 5505 R5-4500U/8GB/256/Win10 (Inspiron0962V2)

Cytat

zastanawiam si臋 od d艂u偶szego czasu nad laptopem na studia

Chocia偶 by艣 napisa艂 jaki kierunek, to ma by膰 bardziej ultrabook z tego co widz臋?

Cytat

Kt贸ra z tych opcji by艂aby najbardziej optymalna?

Do grania 偶aden za s艂abe grafiki zintegrowane.

Poni偶ej 3 ty艣 znajdziesz bez problemu np.

HP EliteBook 840 G6

Stacje dokuj膮ce Elitebook 840 G6