Jump to content
  • Sign Up
thejwid

Który laptop wybrać Aspire 3 A315-56 vs MateBook D15 (2800zł)

Recommended Posts

Czołem! Mam do wyboru dwa laptopy na studia. Głównie będą mi potrzebne do zajęć, pracowania z aplikacjami google, oraz do sporadycznego grania w gierki typu cs, simsy... Sporo szukałem i trafilem na te dwa :

Ktory wybrac? Może macie jakieś inne propozycje?

Z góry dziękuje za pomoc.

Widzę, że budżet to 3k jakoś. Jeśli nie możesz nic więcej dorzucić. To bierz huawei ze względu na lepsza jakość wykonania i kartę Vega. A jeśli możesz dorzucić to brałabym TUF'a. Możesz go w przyszłości rozbudować (rozszerzyć ram lub dorzucić drugi dysk). 
Laptop ASUS TUF Gaming FX505DT-BQ180 FHD Ryzen 5 3550H/8GB/256GB SSD/GTX1650 4GB Czarny 3299zł

• Like 1

Jesli mniejszy dysk w Huaweiu nie przeszkadza, to bralbym d15 do przegladania internetu i podstawowych rzeczy w zupelnosci wystarczy 🙂 

• Like 1

Cytat

Ktory wybrac?

Acer Aspire 3 - odpuść, jedynie Aspire 5 warto brać, te tańsze są zbyt słabe jakościowo.

MateBook D15 ok ale za 2500zł a nie 2800zł, to już lepiej czekać na następcę tego modelu z AMD Ryzen 5 4600U (6 rdzeni zamiast dwóch)

Cytat

gierki typu cs, simsy...

Żaden nie ma dedykowanej karty graficznej.

Cytat

Mam do wyboru dwa laptopy na studia

Jaki kierunek? Masz darmowy system?

Lenovo Legion 5-15 Ryzen 5/8GB/256 GTX1650 (82B500ADPB)3299zł w morele

Lenovo Legion 5-15 Ryzen 5/8GB/256 GTX1650 (82B500ADPB) - 3799zł w x-kom, tak by pokazać że oferta naprawdę dobra

Jeśli dasz radę ogarnąć samodzielnie system to śmiało bierz Legiona, ma DisplayPort i podłączysz do niego każdy monitor 165Hz-240Hz pod CS-a.