Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

Witam!

Planuj臋 zakup laptopa gamingowego (bud偶et 4-5k), jednak zale偶y mi na tym by swoim wygl膮dem przypomina艂 bardziej laptop biznesowy. Natkn膮艂em si臋 ostatnio na laptop ASUS VivoBook 15 (https://www.x-kom.pl/p/583319-notebook-laptop-156-asus-vivobook-15-x571li-i7-10750h-16gb-512-w10.html), wygl膮da bardzo atrakcyjnie, jednak nie znalaz艂em za du偶o opinii. Czy jest warty swojej ceny?聽

Zasadnicze pytanie, b臋dziesz na tym gra艂 czy potrzebujesz mocnego lapka? Bo je艣li b臋dziesz g艂贸wnie gra艂, to ci si臋 komp zagotuje i tylko patrze膰 a偶 serwis wymieni p艂yt臋 ( m贸wi臋 to z do艣wiadczenia). Je艣li typowo laptop pod gry to zainteresuj si臋 tym legionem, kt贸ry ma dos膰 wydajny uk艂ad ch艂odzenia https://www.x-kom.pl/p/541464-notebook-laptop-156-lenovo-legion-y540-15-i7-9750h-8gb-256-win10x-gtx1660ti.html

• Like 1

8 minut temu, Kruk35 napisa艂:

Podaj jakie艣 tytu艂y w kt贸re grasz najcz臋艣ciej

Zazwyczaj gram w starsze gry (typu cs go),聽zdarza mi si臋 te偶 odpali膰 co艣 nowego jednak nie zale偶y mi na najwy偶szych ustawieniach graficznych.

Mia艂am przyjemno艣膰 korzysta膰 w艂a艣nie z tego modelu i by艂 艣wietny. Teraz widz臋, 偶e delikatne design mu poprawili, co jest na plus. Bardzo dobrze radzi sobie z temperaturami (max jaki pami臋tam to by艂o +/- 70 stopni w trakcie rozgrywki). My艣la艂am, 偶e b臋dzie gorzej wypada艂 w tej kwestii, ale mi艂o mnie zaskoczy艂. Ma dobr膮 specyfikacj臋, chocia偶 liczy艂am na gtx1660ti, ale gtx1650ti te偶 wystarczy na spokojnie do Twoich zastosowa艅. Chyba, 偶e bardzo chcesz 1660ti na pok艂adzie聽to wtedy polecam tego Legiona co podrzuci艂 @qonsta. Jednak je艣li聽zale偶y Ci na wygl膮dzie typowego notebooka z mocnym wn臋trzem to bierz 艣mia艂o.聽

• Like 1