Jump to content
  • Sign Up

Recommended Posts

[1] M臋偶czyzna, student.
[2] Bez systemu, nie jest wymagany.
[3] Rozmiar matrycy od 13" do 15". Nie mniej, nie wi臋cej.
[4] Waga taka, 偶eby da艂o si臋 go spakowa膰 w torb臋 i nie targa膰 jej po ziemi ze zm臋czenia.聽Czas pracy na baterii, to chocia偶 jakby te 2h minimum dzia艂a艂.
[5] Maksymalnie jestem w stanie przeznaczy膰 5500 PLN. Laptop nowy. Chcia艂bym 偶eby wytrzyma艂 te 2-3 lata, wi臋c m贸g艂by by膰 solidnie wykonany. Nie zale偶y mi na ilo艣ci LED贸w, wola艂bym stonowany desing, ale nie jest to konieczno艣ci膮. Nie posiadam innego komputera, do zakupu przymierzam si臋 teraz.
[6] Najwa偶niejsza jest dla mnie wydajno艣膰, jak laptop wytrzyma te 2-3 lata, nie po艂ami膮 si臋 zawiasy, to b臋d臋 zadowolony.
[7] Minimum FULL HD, nie b臋d臋 pracowa艂 na zewn臋trznym monitorze.聽
[8] Biurko, 艂贸偶ko.
[9] 艢rednie wymagania. Nie jestem/nie by艂em graczem, bo raczej nie mia艂em do tego odpowiedniego sprz臋tu, ale mo偶e jak b臋d臋 dysponowa艂 czym艣 lepszym, to si臋gn臋 po najnowsze tytu艂y. Wi臋c fajnie jakby dziala艂y chocia偶 na ustawieniach "艢rednich".
[10] Programy biurowe (MS Office), programowanie i amatorska obr贸bka zdj臋膰 w Photoshopie i film贸w w Da Vinci Resolve.

Dnia 12.06.2020 o 09:11, qonsta napisa艂:

https://www.x-kom.pl/p/568086-notebook-laptop-156-asus-tuf-gaming-a15-r7-4800h-16gb-512-w10x-144hz.html聽tutaj masz lapka kt贸ry bez problemu uci膮gnie nowe gry, wi臋c je艣li chcia艂by艣 w wolnej chwili pogra膰 to 偶aden problem. Masz tutaj proca, kt贸ry jest nieco lepszy od intela i7, gtx1660ti i 16 gb ramu.聽

Potwierdzam.聽Masz nowej generacji procesor Ryzena, matryc臋 144Hz i gtx1660Ti + dobrej jako艣ci wykonanie.聽Nie jest ci臋偶ki, bo wa偶y troch臋 ponad 2kg, a masz pewno艣膰, 偶e wszystko b臋dzie 艣miga膰.聽