Jump to content
  • Sign Up
zireael

[max4200] Laptop do gier i multimedi贸w bez systemu

Recommended Posts

Cze艣膰, mia艂am na oku聽laptop ASUS ROG Strix G i5-9300H , 16GB ramu, dysk 512GB SSD, karta NVIDIA GeForce GTX 1650 lub 1660Ti, niestety teraz z polskiej dystrybucji nie mog臋 znale藕膰 go w tej konfiguracji, wi臋c stwierdzi艂am, 偶e mo偶e warto wzi膮膰 te偶 pod uwag臋 inne z tej p贸艂ki. S艂ysza艂am dobre opinie o Legionach, natomiast z recenzji wynika, 偶e maj膮 nie do ko艅ca zadowalaj膮ce temperatury nawet po undervoltingu. Czy m贸g艂by kto艣 odnie艣膰 si臋 do tego lub poleci膰 innego lapka z tej p贸艂ki parametrowej i cenowej? Dobre opinie zbieraj膮 te偶 te nowe TUFy, aczkolwiek raczej wola艂abym co艣 na Intelu, poza tym聽ich wygl膮d i wykonanie nie do ko艅ca mnie przekonuj膮, cho膰 wiadomo, 偶e w tej cenie nie da si臋 mie膰 wszystkiego.

- laptop dla studentki, do聽multimedi贸w, film贸w i od czasu do czasu tak偶e gier

-tylko nowy

-matryca raczej 15,6", mat

-bez systemu

-16GB RAM, dysk SSD, procesor聽i5-9300H dla mnie wystarczaj膮cy, ale przyjm臋 ch臋tnie聽ka偶de wskaz贸wki

-chcia艂abym kupi膰 go mniej wi臋cej do ko艅ca wakacji

-z gier mi艂o by艂oby gdyby np. Wiedzmin3/Cyberpunk da艂y rad臋 na jakichkolwiek ustawieniach, cz臋艣ciej jednak mniej wymagaj膮ce gry - karcianki, TFT

-m贸g艂by pos艂u偶y膰 oko艂o 4lata, cho膰 oczywi艣cie wiadomo, 偶e ci臋偶ko tu cokolwiek zagwarantowa膰

-dobre ch艂odzenie jest dla mnie zdecydowanie wa偶ne, ha艂as z kolei nie b臋dzie przeszkadza艂聽

Innych szczeg贸lnych wymaga艅 brak 馃檪

Z g贸ry wielkie dzi臋ki!

https://www.x-kom.pl/p/509286-notebook-laptop-156-asus-rog-strix-g-i5-9300h-16gb-512.html?fbclid=IwAR2Ookp9feSuCFQMuh3ITemZ9M0G-9OxoiyT--qdkcmXIpNI-pgy5N-Y_Co#Specyfikacja

Dzi臋ki wielkie za odpowied藕! Jednak z recenzji podanych laptop贸w wynika, 偶e jednak szybko si臋 grzej膮. Natomiast oczywi艣cie bywa r贸偶nie, wi臋c mo偶e m贸g艂by艣 to zweryfikowa膰? 馃檪

legion to bardzo dobry wyb贸r je艣li chodzi o ch艂odzenie. Jednak偶e ja polecam si臋 wstrzyma膰 i poczeka膰 na ryzen 5 4600h. Na razie masz takiego asusa聽https://www.x-kom.pl/p/560801-notebook-laptop-156-asus-tuf-gaming-a15-r5-4600h-8gb-512-144hz.html, kt贸ry nie ma jakiego艣 rewelacyjnego ch艂odzenia, ale za to procesor to konkurent dla i7 (a nawet lepszy). Ram zawsze mo偶esz do艂o偶y膰, a karta te偶 jest ca艂kiem dobra.聽

• Like 1

Dzi臋ki za odpowiedzi! Co to tego tych nowych TUF贸w z Ryzenami 4gen to tak sobie my艣l臋, 偶e by膰 mo偶e s艂abszy procesor wystarczy艂by mi spokojnie, dlatego troch臋 waham si臋, bo faktycznie one s膮 bardzo ciekawymi propozycjami i super stosunek jako艣ci do ceny, ale tak jak m贸wisz w testach聽 te procki wypadaj膮 nawet lepiej ni偶 te i7 i w zwi膮zku z tym co艣 za co艣, bo jednak 90 stopni na CPU to tutaj b臋dzie standard.